Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamának mikrózott tojásránt...

Kismamának mikrózott tojásrántottától lesz e valami baja?

Figyelt kérdés
A barátnőm 26 hetes terhes. Reggelire rántottát csináltunk, 2 külön serpenyőben, az övé pár perccel hamarabb kész lett és mikor az enyém kész lett én meg nem ültem le azonnal enni, hanem felvágtam egy paradicsomot. Ettől ő baromi ideges lett (már alapból nagyon mérges volt, más dolgok miatt, rosszul indult ez a reggel) és csúnyan kezdett velem beszélni, én meg mondtam neki, hogy ne beszéljen így velem, nem én tehetek arról, ami miatt, most ideges és csak felvágtam egy paradicsomot, és ezután fogta magát és bement a hálószobába, hogy nem eszik. Én normálisan utánamentem, kértem, hogy ne csinálja ezt, meg olyanokat is mondtam, hogy nem szeretnék nélküle enni, meg, hogy neki ennie kell, stb.. De ordítozott csak. Kicsit később bementem, hogy még forró a rántotta és, hogy jöjjön ki, de nem jött. Aztán megettem egyedül a részem, mire visszamentem már lehiggadt, de akkor meg azért kezdett sírni, hogy már jéghideg a rántotta és úgy undoritó és, hogy mindig ez van, én meg kedvesen mondtam, hogy nem az és kimentem, betettem a mikróba 20 mp-re, aztán beletettem egy kiflibe és bevittem neki, először örült, de aztán rájött, hogy biztos a mikróba tettem és most meg ezért gyűlöl, hogy a tojást nem lehet megmelegíteni és, hogy én rosszat akarok neki, meg nem tudom.. Meg vagyok fázva, lázas vagyok, el vagyok fáradva, próbálok türelemmel lenni, igazából ez az egész nem is érdekel, csak az lenne a kérdésem, hogy most tényleg baja lesz a babának ettől? Bocs, hogy ilyen hosszú lett és köszi annak aki válaszol.
2017. dec. 9. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

A serpenyőt legközelebb arra használd, hogy ezt az ostoba hisztis p.sát leütöd vele.

Jó nagy madár vagy öcsém, hallod-e... Ez a szipirtyó meg a lábtörlőjének néz.

Szívesen a felvilágosítást. A gyereket már előre sajnálom.

2017. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ajjjajjjj....Hát sajnállak. Semmi baj nincs a mikrótól. Ha lenne nem gyártanák. Te egy papucs vagy...árra figyelj ne kezd el csoszogni.....
2017. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a mikró a baj, hanem a felmelegített tojás, elvileg. De lehet a mikró is. De akkor nem lesz semmi gond?
2017. dec. 9. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a mikrós rántottától. A terhes nőkkel valóban játszanak néha a hormonok, de mindent erre kenni erős túlzás, a várandósság nem indok arra, hogy elviselhetetlen hisztérika legyen. Mindenkinek vannak nehéz napjai, de azon az nem segít, ha a másikat lábtörlőnek nézem. Én a hisztit ignorálom alapon, ha legközelebb kitör a palotaforradalom, hagyd a fenébe, majd eszik ha lenyugszik, ha meg nem, sem lesz semmi baja. Nem beteg, hanem terhes, nem viszi el a mentő, ha kihagy egy reggelit, meg miután lenyugodott úgyis enne. Fel kéne nőni végre, ha már gyereket vállaltatok. Neked sem kell lemenni kutyába azért, mert a 26. hétben van, nők százmilliói csináltak már végig több terhességet a nélkül, hogy átmentek volna gonosz boszorkába.
2017. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a felmelegítéstől sem lesz semmi baja. Nem hagytad a konyha-asztalaon pácolódni egy fél délután, 1-2 percet állt csak melegítés előtt, ez maximum az élvezeti értékének ártott, de nem lett romlott tőle az hótziher. Ha meg nem tetszik neki legközelebb, menjen és készítsen újabb reggelit magának miután kitombolta magát, én biztosan nem szenvednék vele, de ha nekd jó, hogy átmész madárba, lelked rajta. Kétszer voltam terhes, de nem rémlik, hogy elment volna az eszem. Ezt a mindentől parázást is el kell felejteni, a terhesség nem betegség, egy állapot csupán, ami kicsit nagyobb odafigyelést igényel, de nem cirkuszi mutatvány.
2017. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom.... Bennem nem tomboltak a hormonok hála :D

Miért ne ehetne?de én a helyedben hozzá sem szólnék velem ne beszéljenek igy!

2017. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2017. dec. 9. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát apuskám, kitartás! :D Én is terhes vagyok, de azért egy ilyenen kiborulni...
2017. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tojás felmelegítése ártana a babának már kihalt volna az emberiség...
2017. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!