Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nem volt ciklusuk,...

Akiknek nem volt ciklusuk, hogyan es mikor vettetek eszre, hogy jon a baba?

Figyelt kérdés
Hormonalis okobol, pcos, ir vagy szoptatas mellett, akiknek nem jott meg, es nem vedekeztek, szerettek volna gyereket, mibol es hanyadik heten tunt fel, hogy jon a baba?
2017. dec. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

mertem az ebredesi hot es ameddig nem volt peteeres, mindig alacsonyabb volt, ha volt ovu, utana meg 0,3-0,5 fokkal magasabb. Amikor terhes lettem, nem ment le 12-13 nap utan es igy 16-17. napon mar a teszt is pozitiv volt.

Ez ilyen 120 napos ciklusnal es 2 evnyi cikluskovetes utan. Amugy a napi 3000 egyseg D vitamin kb egy ev alatt 33 napos ciklust csinalt rendszereset, igaz az 1. gyerek utan lett tuti, hogy ez a bajom es az endokrinologus is erre ment ra, 50 000 es dozisokkal. Hormon gondom nem volt mas miatt.

2017. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az adott naptol a 16.napon pozitivat teszteltem. Csak egy megerzes volt. Elotte 1x teszteltem.
2017. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akiknek nincs rendszeres jól kiszámítható ciklusuk, azok általábam kb. 2 hetente ellőnek egy tesztet.
2017. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

3-as, te hanyafik heten vetted eszre ilyen feltetelek mellett?

2017. dec. 12. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Furcsán éreztem magam fáradt voltam mindig és szagokat nem bírtam. 6 hetes voltam mikor orvos is igazolt elötte 3
2017. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Előtte csináltam tesztet kb 3 napja. (Mármint doki elött 3 napja)
2017. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal megbeszéltem a dokival, hogy babát szeretnénk de rendszertelen a mensim. Mondta, hogy azért próbálkozzunk a nyáron és szeptemberben menjek hozzá majd és elkezdjük a kivizsgálást. Szeptemberben mentem ezért hozzá, a vizsgálatkor gratulált. Kiderült, h 7 hetes terhes vagyok. Szóval a dokitól tudtam meg.
2017. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!