Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájásra mit vehetek be?

Fejfájásra mit vehetek be?

Figyelt kérdés
7+4 hkm vagyok. Tegnap óta iszonyatosan fáj a fejem. Már nem tudom tovább elviselni. Mit vehetek be, amivel tutira nem ártok a babának?
2017. dec. 12. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Rubofent ajánlott védőnő és háziorvos is, azt vettem be ilyenkor.
2017. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Algopyrint
2017. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első trimeszter alatt a paracetamol tartalmú készítmények szedhetők (pl. Panadol), de kb semmit nem fog érni, nekem is iszonyú fejfájásaim voltak az első terhességem elején, semmi nem segített sajnos, csak az idő... Kitartás
2017. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Algopyrint NEM lehet bevenni. Panadolt lehet pl, ahogy az utolsó válaszoló mondja.
2017. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes mert engem lecseszett a doki mikor mondtam hogy Panadolt vettem be,nekem azt tanácsolta az orvos és a védőnö is hogy Algopirint szedjek.De ebben a témában álltalában Algopirint vagy Panadolt szokták tanácsolni.
2017. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Panadol és algopyrin ezeket szedheted
2017. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Paramax
2017. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mehet az algopyrin.
2017. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! pont ma írtam ki ezt a kérdést én is. ja és én is pont 7+4 hetes vagyok. nekem 3 napja fáj és ma végül bevettem egy panadolt. egyenlőre várom a hatását. neked végül mi segített?
2017. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!