Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik szülés előtti nap?

Mi történik szülés előtti nap?

Figyelt kérdés

Ugy indul meg a szülés h előtte nap semmi tünet??

38 hetes vagyok és ugy érzem mêg hezekig bent akar maradni a picur..van h semmi bajom..vagy létezik h holnapután beindul??


2017. dec. 12. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés előtti nap voltam CTG-n, nagyon nagyon enyhe menstruáció szerű fájdalmat éreztem, de néha azon gondolkodtam, hogy lehet, csak bebeszélem magamnak. Szóval igazából semmi nem volt. Lefeküdtünk aludni, és hajnalban pukkanás és elfolyt a magzatvíz, 39 hetes és 4 napos voltam.
2017. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen történik valami. Sőt... általában hirtelen jön az egész :D Engem indítottak szóval ebből kimaradtam :S
2017. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fél óra múlva beindul, lehet, hogy 3 hét múlva...


(Én pl békésen lefeküdtem aludni, pár perc múlva elkezdett szivárogni a magzatvíz...)

2017. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi☺
2017. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem történt semmi. :) egy sima nap volt.. Pont olyan, mint elotte bármelyik. Ami történt, az kb inkabb szules elott egy max ket hettel.. en kicsit furgebb, energikusabb lettem. A nagy hasam miatt mar lomha voltam, de az utolsó 1-1.5hetben tök porogtem. :)
2017. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még előtte 1 órával sem volt semmi különös.

Kocsival mentem CTG-re (30 km-t vezettem), dokim is megvizsgált.

Utana még beugrottam egy bababoltba, meg az Auchanba. És ott, a pénztárnál éreztem, hogy valami folyik. Magzatvíz volt. De nem éreztem semmit. Hazavezettem, hívtam a férjemet is, meg a dokimat is. Kb 2-3 óra múlva éreztem az első fájást, de az még enyhe volt.

Estére meg is lett a fiam. De a nap ugyanúgy indult, mint a többi. Szóval semmi jele nem volt.

39+4-re történt a szülés.


Miért gondolod hogy 38 hetesen pár napon belül beindul? Lehet akár pár nap, de akár 3-4 hét is. (bár gondolom karácsonyra jobb lenne már otthon lenni a babával).

2017. dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tapasztalatokat :) Nem gondolom h meglesz,csak ki tudja,bármi megtörtênhet :) Igen bizunk benne h karácsonyra mar inkább itthon leszünk vele,de a dátumunk 25 :D Szóval lehet az is h csak jövôre jön :D
2017. dec. 13. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!