Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismami vagyok és az...

32 hetes kismami vagyok és az orvos szerint a babám még nem fordult meg. Mikor kellene megfordulnia? Mert az orvos szerint ha nem fordul meg, akkor megcsászároznak. Nektek mikor fordult meg a babátok? Mien érzés ha megfordul?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az első nem fordult meg, de akár az utolsó pillanatban is megfordulhat, bár arra nem nagy az esély. Én ettől függetlenül természetes úton megszülhettem.

Állítólag, ha az utolsó hetekben fordul meg, az elég kellemetlen, mert már nagy a baba.

2008. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

36. hetes korig még megfordulhat, nyugodj meg.

Minden jót nektek!

2008. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már a 27.héten meg volt fordulva, így akkor még olyan pici volt, hogy nem éreztem belőle semmit.

Viszont egy ismerősöm mesélte, hogy neki a 32.hét körül fordult meg, és szabályosan érezte, ahogy intézte ezt a baba.

De én is úgy tudom, hogy a 36.hétig még bármikor megfordulhat.

Üdv, 33 heteske

2008. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én 38+4 hetes terhes vagyok, a babám a kezdetektől csücsül. Jelenleg kb 3600g, tehát már nagyon minimális alehetőség, hogy megforduljon. És most már inkább ne is. Sokkal fontosabb, hogy egészséges legyen, mint az, hogyan szülöm meg. Persze nálam is tuti a császár.
2008. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!