Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz? Vagy csak tul reagalom?

Igaz? Vagy csak tul reagalom?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok hagy maradjon legyszives par hozza szolasig napokig vartam h valako valaszoljon .. De it sok ember van koszonom <3


15 hetes vagyok a story..

furodtem a jo kad meleg vozben.. Es altalaban szoktam par cseppet pisilni es nem reg ota valami furcsa erzes 1-2 masodpercig tart elpszor nem erdekelt de most kicsit frl figyelteltem... Oda tetzem a hasamra a kezem es ereztem hogy meg mozdult meg ijjedtem de gondoltam csak meg ugrott az ujjam es szoval ugyan aut csinaltam 5 perc mulva megint jott egy pici pisi es egy kicsit erosrbben tettem oda a kezem epphogy es eskuszom hogy ez o volt egy kis pillanatra ereztem h egy ponton meg mozdult..Szerintetek ez a baba volt vagy en viszem tulzasba? bocsanat



2017. dec. 13. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják hogy aki a második babát várja előbb érzi mint az első terhességnél a mozgást.
2017. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jo meleg vizben nem tanácsos most fürödni, mivel napokkal ezelőtt volt,gondolom nem történt semmi azóta. A baba mozog egyre többet, persze,hogy érzed.. a pisit nem teljesen értem, nem tudod visszatartani vagy miért nem mész el elötte?


Az irásod meg borzalmas katyvasz,de kb a lényeg,hogy mozog a baba

2017. dec. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van??

Hasadra tetted a kezed ès pisiltèl abba a vízbe, amiben fürdesz!!?

Fuss már neki mèg egyszer, mert ez egy baromság, amit leírtál!

2017. dec. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Ezt kiírtad tegnap is, csak akkor a “szülés” volt a kategória, most pedig a “terhesség megszakítása”. A különbség csak annyi, hogy ehhez írtál valami bevezetőt, amit szintén nem lehet érteni.

Valójában azt sem értem, hogy mi köze van az inkontinenciádnak szerencsétlen babádhoz. Vagy mire akarsz azzal utalni, hogy “ 5 perc múlva megint jött egy pici pisi “ ? Egyáltalán minek osztod meg velünk azt a tényt, hogy belepisilsz a vízbe, amiben fürdesz?


On: általában a 18-22. hét között lehet érezni az első magzatmozgást, ez lehet korábban is, ( ha mondjuk második terhesség, már tudja az anya, hogy mire figyeljen ) de lehet később is, pl ha mellső falon tapad a méhlepény.


Off: ez a magyar nyelv megcsúfolása, remelem ezért kérsz bocsánatot az eszmefuttatásod végén.

2017. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz mondani.
2017. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Kimaradt a mensid, terhes vagy? Ha igen nem kellene melegvizes kádban furdeni, vetelest okozhat.A pisilos reszt nem ertem.. ulsz a pisidben? Meg zuhany kozben esetleg oke, de igy.Mindegy, te tudod. Olyan 20.heten szoktak érezni a mozgast,akkor mar altalaban latszik is. Szoval inkabb szelgorcs, vagy izomrangas volt az:)
2017. dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pici pisi valami fura abberáció vagy inkontinencia vagy igénytelenség?

Terhesen nem fekszünk forró vízbe! 15 hetesen korai érezni, max. annyi mintha buborék lenne vagy bélmozgás.

Miért a terhesség megszakításhoz írtál?A forró vízzel az a célod, hogy elvetélj?

2017. dec. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Kiakadt:

[link]

.

Ha nem magyar anyanyelvű lennél, akkor is különben írnál.

Így viszont csak (rossz) játék, amit csinálsz.

2017. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
jaj bocs en azt olvastam 15vagyok.Reggel van meg:) Hat vegulis 15hetesen mar irtak storykat, hogy ereztek. De azt fenttartom, hogy nem jo a kadfurdo ilyenkor, nekem mondta is a doki, hogy ne erőltessem.
2017. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te belepisilsz a fürdő vizedbe? Anyám...van ám higiénia...a babát is majd abba a vízbe fürdeted meg? Jó eg...amúgy nem csak 15 hetes. Sztem 15 éves is. Bár ázok is jobban írnak.
2017. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!