Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek csak nekem esik...

Szerintetek csak nekem esik szarul és túl is reagálom?

Figyelt kérdés

Van egy sogornőm, van 2 gyereke, a keresztfiammal( 2éves ) és a nagylánnyal(7éves) mindíg is jó kapcsolatom volt.

Volt egx összejövetel a faluban ahol lakunk. Ott rám sem bagozott. Bejött a picivel az apja köszöntünk és én tettem a dolgom mivel én voltam az egyik szervező. Az apa elment, ott maradt a 2 gyerek az anyával. A pici jött hozzám az anya meg folyamatosan vitte el mellőlem. Mint kiderült azért volt ilyen mert nem írtam neki vissza facebookon(nem is voltam fent, szóval nem is láttam), és mert nem mentem oda megdédelgetni a picit amikor megjött.

Tudni kell még hogy mindíg én megyek hozzájuk, kb heti 5 alkalommal és 2-4órat is ott vagyok. Ami nem esik nehezemre és segítek neki egy két dolgot hogy ha kell(hajfestés, hajvasalás, gyerekekre vigyázás, én biciklizek, sétálok velük ha kell, ha kell boltba megyek mert alszik a pici és gyorsan kell valami, a lányt én viszem haza ha alszik a pici stb)

Van munkám szerencsére nagyon rugalmas és számomra könnyű. A rendes foglalkozásom is a pici gyerekek vigyázása, imádom de eh már sok. Ők soha nem jönnek fel hozzám megnézni hogy vagyok stb, elvárja viszont hogy lemenjek ill. Hogy segítsek.

17hetes vagyok és 10 hete már hogy táppénzre ítélt a doki, de mivel rugalmas a munkám sokszor csak géppel kell dolgoznom így fönök megengedte hogy itthonról csináljam.

Veszélyeztetett vagyok. Alig bírom a háztartást vezetni, párom nem is enged egykét dolgot.a nehéz munkãt bevállalja ő. Persze nem mondom minden nap mindenkinek milyen szarul vagyok, mikor hánytam vagy csak görcsöl a hasam, vérzek stb mert nem akarom magam sajnáltatni. Elmondtam a sogornőméknek az elején hogy ez van ,azóta semmit nem kérdez pedig látni rajtam mert sokan megjegyzik. Tegnap is szarul voltam, de mivel 2en csináltuk az egész müsort így nem mondhattam hogy bocsi szarul vagyok nem csinálom.


Nem értem hogy ezek után hogy tud ilyenért megsértődni. És még rám akarja húzni hogy én voltam vele bunkó.



2017. febr. 27. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Hülye vagy. Gályázol veszélyeztetve a gyerekedet, s közben azért sírsz, mert csúnyán néztek rád.

Komolyan ez a fontossági sorrended?

2017. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ingyen gyerekvigyázónak jó voltál, másra nem kellesz. Ez van, kérem.
2017. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gályázok, csak amikor jól vagyok jól esik a gyermek közeg és mivel csak ők vannak, így csak oda tudok menni. Azért segíteni nem kell mindíg max heti 1-2t.
2017. febr. 27. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
És ő fog majd menni hozzád? Ő megkérdezte egyszer is tőled, hogy veszélyeztetett terhesen esetleg segítsen a porszívózásban, vagy akármiben? Gondolom, a válasz NEM. Akkor meg ne keseregj rajta, hogy meghülyült, mert nem válaszoltál neki. Elárulok egyébként valamit: miután megszületik a babád, már nem lesz se időd, se energiád a sógornőd bejárónőjét játszani, se a társalkodó nőjét és ennek a nagy összejárásnak így is, úgyis vége lesz, mert véleményem szerint ő ki nem fog lépni a lakása ajtaján azért, hogy átmenjen hozzád.
2017. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezek után tudom hogy mit csinálok. De szarul esik és ez benne a legrosszabb. Mindíg a gyerekeket néztem azért voltam velük.
2017. febr. 27. 16:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit tudni kell a sogornőmről hogy nem egy ész, a gyerekek nagyon le vannak maradva a korukhoz képest, miatta mert nem foglalkozik velük.
2017. febr. 27. 16:20
 7/8 A kérdező kommentje:
És nem kell azt hinni hogy amit fent írtam azt most is megcsinálom. Elfelejtettem írni hogy a heti 5 az most már csak 2, mert ha haza is viszem a lányt én jövök haza, nincs türelmem a hülyesegéhez.
2017. febr. 27. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi a kerdes ?
2017. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!