Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenek legyszi? 8hetes 2...

Segitenek legyszi? 8hetes 2 napos kismama vagyok

Figyelt kérdés
1 hetig eros hanyingerem volt 0-24be es egyik naprol a masikra elmult ,es a mellfeszules is.ugye ez nem jelenthet bajt?jovohet kedden megyek orvoshoz
2017. dec. 13. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elvileg ma vagyok 7+1 hetes és holnap megyek először a dokihoz. Remélem mindent rendben fog találni. Nálam is változó,van mikor tök rosszul vagyok (fáj a hasam,öklendezem,fáradt vagyok és fázom), van amikor meg jól vagyok. Ma szerencsére jól vagyok eddig, remélem így is marad, mert ma dolgozom. Szerintem normális ez ilyenkor, hogy egyik nap jobb, másik rosszabb.

2017. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyugi minden rendben lesz,mar lesz szivhangja a kicsinek,es nagyon jo erzes hallani🙂
2017. dec. 13. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es köszönöm,aranyos vagy!!🤗 Már várom a holnap este fél 7-et.❤
2017. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!