Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fázósabb még várandósan?...

Ki fázósabb még várandósan? Ez normális, ugye?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy fázósabb lettem,volt olyan,hogy majd meg akartam fagyni,bebújtam felöltözve a takaró alá ès akkor már jó volt. Megmértem a lázamat többször,de ilyen 36.4-36.7 volt,szóval lázam tuti nem volt. Nem minden nap van,csak néha érzem.
2017. dec. 14. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én állandóan fáztam. Aztán meg folyton melegem volt. Terhesen felborul a hőháztartás is, mint kb. minden más!
2017. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2017. dec. 14. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, alacsony a vérnyomásod vagy leesett a vércukorszinted vagy csak keveset mozogtál - amik szintén összefügghetnek a terhességgel.
2017. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem változó. Éjszaka általában dobom le magamról a takarót, mert megsülök. De a nap folyamán többször vannak olyan periódusok, amikor indokolatlanul egyszer csak fázni kezdek.
2017. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem brutális hőhullámaim vannak, nagyjából ilyen lehet a klimax is ... Hol megfagyok, hol meg atlétában mászkálok (24 fok van a lakásban), de a fázós periódus gyakrabban előfordul, ill tovább is tart.


Én az alacsony vérnyomásra fogom, alapból is 100/60 körüli értékeket szoktam mérni, most terhesen 80/50 körül mozog a vérnyomásom.


8 hkm

2017. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Akkor ezek szerint ez teljesen normális. Mondjuk lehet benne valami amit írtatok,mert nekem enyhe ir-re kell diétáznom és lehet akkor van a fázás,ha kicsit lejjebb megy a cukrom. Nekem a vérnyomàsom az rendben van. :)

2017. dec. 14. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Én is IR-es vagyok. Terhesség alatt is szedem a Merckformint. Erre az összefüggésre még nem gondoltam.
2017. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, nekem gyógyszert nem írtak fel,csak diétát.
2017. dec. 14. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Én alapból fázós vagyok, olyan szinten, hogy 25 fokban még simán elbírom a 2 hosszúújjút, most meg folyton pólóban vagyok nyitott ablaknál. Az utcán is az átmeneti dzsekimet hordom, mert megsülök a télikabátban. Igaz, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak azt akartam ebből kihozni, hogy hihetetlen dolgokra képes a terhesség miatti hormonváltozás.
2017. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én megakarok dögleni mindig... 38hetes vagyok és mêg most is igy van.
2017. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!