Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több terhesség esetén ugyanoly...

Több terhesség esetén ugyanolyan mértékben híztatok?

Figyelt kérdés

Az első terhességem során 10 kg-t híztam, de a szülés után 3 nappal gyakorlatilag ugyanannyi voltam, mint amennyivel teherbeestem. Nem igazán figyeltem oda az étkezésemre, szinte mindent ettem amit kívántam.


Most a 2. terhességemet jelentősen több kilóval kezdtem, mint az elsőt, van rá esély, hogy most se hízzak sokat? (most tervezek odafigyelni az étkezésemre). Vagy ez tök random, hogy mikor mennyit hízik az ember? Nálatok hogy volt?


2017. dec. 14. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél 14 kg, másodiknál 4 kg plusz.

De tök egyértelmű, hogy a terhesség alatti hízás is leginkább az evési szokásoktól függ, én az elsőnél zabáltam, másodiknál az elején hánytam, utána meg szimplán nem zabáltam mert emlékeztem hogy az elsőnél milyen nehéz volt leadni. (ugyanis én szoptatás alatt sem fogyok csak hízok)

2017. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, hogy én nagyjából semmi összefüggést nem láttam a "terhességmentes" időszakom, illetve a várandós periódus étkezései szokásait illetően, mert alapból baromi hízékony típus vagyok, ha odafigyelek a kajálásra, akkor is csak stagnálok hetekig. Terhesen meg mindent ettem, amit előtte szinte soha: fagyi, hamburger, chips, gabonapehely, gumicukor, és mégis szinte nullára jöttem ki a végén.
2017. dec. 14. 09:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoptatás alatt viszont én is híztam, 4 hónap alatt feljött rám 11 kg.
2017. dec. 14. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél 22kg másodiknál 15 kg harmadiknál 6kg de ott cukros lettem szóval diétázni kellett.Az első kettőnél nem tudom mi a különbség...talán a 2nál azért kevesebb mert már volt egy gyerek és többet mozogtam.
2017. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél 30 kg-t híztam- ezt mind az utolsó 3 hónapban!!!


Másodiknál ebből a 30 kg-ból 20 kg- lement mikor őt vártam- majd további 8 kg lement az első 3 hónapban,amit végighánytam, azátn visszajött az utolsó 2 hónapban ismét a 30 kg!


Szóval ugyanannyival mentem szülni mindkettőnél.


Viszont a második után egy deka sem ment le rólam- a szoptatás csak rontott a helyzeten...!

másokról olvadnak a kilók én meg keményen tarottam a súlyt - bármit csináltam is...


Most a harmadikkal: a terhességemet a már meglévő kilókkal kezdtem. Most sem híztam még semmit : fél időnél járok...de félek, hogy nehogy egy kiló is rám jöjjön még, mert már nem egészséges ez sem ami van... Remélem az utolsó gyerek lesz oly szíves és végre olvasztani fogja a kilóimat :)

2017. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52 kg val kezdtem (163 cmmel). Én az elsővel 31 kgt híztam, iszonyatosan nagy volt a hasam, egész végig mindent ettem amit megkívántam. A másodikig vissza fogytam 55 kg ig, és a másodiknál 24 kgt híztam, akkor azért figyeltem a súlyomra.
2017. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!