Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott külső méhszájjal mire...

Nyitott külső méhszájjal mire vigyázzak, hogy ne induljon meg a szülés? 31+1 hkm

Figyelt kérdés
Tegnap előtt voltam a szokásos vizsgálaton és a doki megállapította, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok. Kaptam görcsoldót mert görcsölni szoktam...Csak pihenést javasolt a doki ami a papíron is rajta van... Ezen kívül nem mondott semmit mit nem szabad és mit igen... Mi indíthatja be a szülést? Mire vigyázzak?

2017. dec. 14. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a 32. héten. A 36. hétig kellett feküdnöm, nem volt szabad emelni, lépcsőzni. Csak fürdéshez és WC-re keltem ki az ágyból. De inkább ez, minthogy hamarabb jöjjön a baba. :) kitartás!

Ja, és sok-sok magnéziumot kellett szednem (napi 3 magnerotot).

2017. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem C 2100 as a méhszáj értékem tehát a méhnyak is megrövidült,mindez 30 hetesen történt.Megcsinálom ithon az alapvetö dolgokat,megfözök,mosogatok,teregetek stb...de nagytakarittásnak én sem fogok nekiálni 😁😁😁😁😁igyekszem sokat pihenni.35 hkm
2017. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is magnerotot szedek napi 3x és görcsoldót is napi 2x Spiropent :)
2017. dec. 14. 10:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a málnalevél teát szabad ilyenkor inni?
2017. dec. 14. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon igyál málnalevél teát... az elvileg pont lazítja a sima izmokat és segít tágulni a méhszájnak. Persze van akinek hát, van akinek nem. De egyébként is azt hiszem 36. héttől ajánlják. (?)
2017. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó jól irja. Inkabb csak magnezium es fekves. Se hajolgatas, se guggolás :)
2017. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Akkor el sem kezdem a málnalevelet :) Amúgy max 1 órára kelek fel az ágyból de akkor se csinálok semmit csak max eszek és elmosogatok magam után meg persze wc re megyek :D
2017. dec. 14. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Tokeletes☺
2017. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!