Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális 5 hetes...

Mennyire normális 5 hetes terhesen, hogy fájdalmas az orgazmus?

Figyelt kérdés

Emellett folyamatosan görcsölök is, néha elég durván. Vérzés nincs, méhen belül van a baba.

Az orgazmus is egy pár másodperces görcsben végződött, elég kellemetlen volt.


2017. dec. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
még az elején vagy ezért érzékenyebb a dolog, emellett az orgazmus méhösszehuzodást okoz. tágul a méh a szalagok nyulnak, hiszen ott bent van egy kis élet.
2017. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 24.hetesen is van ,hogy fáj... már maga az aktus . Ezért is ritkábban szexelünk de olyankor kb mintha szűzlennék párom úgy figyel :D
2017. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Orgazmusnál görcsöltem meg néha úgy szimplán is elég durva görcseim voltak. Akkor még nem tudtam h babás vagyok
2017. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes de néha szokott lenni hogy nagyon durván begörcsölök orgazmus után. Úgyhogy ez terhességtől függetlenül létezik. Terhesség alatt viszont a méhösszehúzódás nem annyira szerencsés.
2017. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az első 12 hétben alig mertünk együtt lenni, nehogy baj legyen, 5-12. hétig kb. 3-4x összesen, akkor sem volt orgazmusom.

13. héttől párom próbálkozott az orális szexszel, de orgazmus közben begörcsöltem, nagyon kellemetlen volt, 2x próbáltuk, azóta sem.

Kb. 16. héttől nagyon kívános lettem, szinte minden nap együtt voltunk és mindig volt 1-2 orgazmus, szuper volt minden. Ez kb. a 22. hétig tartott, ott a hüvelyi orgazmus is görcsökkel végződött. Így úgy döntöttem, ennyi volt, nem kockáztatok. A 24. héten a doki megállapította, hogy nyílik a külső méhszáj, nem mondta, hogy tilos a szex, de mi inkább hagyjuk.

Most 26 hetes vagyok, azt a 14 + 6 hetet kibírjuk együttlét nélkül, illetve páromnak megoldom máshogy, szerintem most a baba a legfontosabb, hogy amíg lehet bent maradjon.

2017. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!