Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten mértek valakinek...

35. héten mértek valakinek 79mm BPD-t? Túl kicsi a baba buksija.

Figyelt kérdés
Mekkora babátok született? Remélem nincs baja a kicsinek, minden más méret rendben van csak a feje a picike..
2017. dec. 14. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez még belefér.

88mm -t ir a net 35hétre (+/- 5mm)

2017. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha 88mm +- 5mm akkor a minimum a 83..az én babámnak 79...
2017. dec. 14. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj mert nagyon sokat számitt a genetika+nem is nőnek a babák egyforma ütemben,meg még akár el is mérhette.35 hkm
2017. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj engem már infúzióra akartak kötni, etetni akartak, mert még mindig 5 kg körüli a súlygyarapodásom. Normál, vékony súllyal kezdtem. Nah tegnap előtt kinyögte az orvos, mégsem lesz olyan kicsi a baba, előtte meg lesoványozta, mert megtapogatott. Tiszta röhej az egész már bocsánat. Ne aggódj kérdező, majd idekint megnő.

37 hkm

2017. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. dec. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!