Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van szívhang, akkor már...

Ha van szívhang, akkor már élő embrióról beszélünk?!?

Figyelt kérdés

Elméletileg 6+1 hetes vagyok. Még szoptatok, nincs rendszeres menszeszem, szóval csak az uh mérésre lehet hagyatkozni.

Azt hittem, hogy második babánál már nem sok kérdés fog felmerülni, viszont aggaszt egy kicsit, hogy annak ellenére, hogy volt szívhang (szívcső pulzálás...) mégsem írták rá az uh leletre, hogy élő. Első babánál ilyenkor már szerepelt a leleten.

A mért adatok egyébként :


TRV UH : iu. Grav. CRL 4.3 mm (s.6/1) YS 3.4 mm-szabályos. FHR 115/min

Grav. s.6. TTA


Január első hetében kell újra mennem. Védőnőhöz is akkor megyek, bár őt tervezem felhívni, és kikérdezni, az a biztos.


Valamiért sokkal jobban félek most, hogy bármi baj lesz, mint első babánál.

az adatok alapján megnyugodhatok ?



2017. dec. 15. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem írták oda, mert miután van szívműködés, nem kérdés, hogy élő. Egyébként az is normális, hogy másodiknál jobban aggódsz, sajnos ez nálam is így volt! Gratulálok amúgy!!!

28 h km!

2017. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én is tudom, hogy most teljesen hülyének tűnök ezzel a kérdésemmel, de így legalább kaptam megerősítést. És azt hiszem a kisfiam papírjait jó mélyre teszem a szekrényben, mert tényleg meg fogok bolondulni ha hasonlítgatom őket .
2017. dec. 15. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!