Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 kislány után lehetséges kisfiú?

3 kislány után lehetséges kisfiú?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 kislányom van,full hányingeres,émelygős voltam velük. Most negyedik terhességem és néha van egy kicsi hányinger,de főleg csak akkor ha édességet eszem. Lányokkal faltam az édességet és nem tudtam megenni a tojást,húst,hagymát. Most meg pont ezeket kívánom,meg a chilis babot. :)
2017. dec. 15. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges.
2017. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kisfiút szerettünk volna mindig is,de már nem tudom elképzelni,hogy 3 lány után jöhet egy fiú! ;) Persze ez nem azt jelenti,hogy nem szeretem a kislányaimat! :)
2017. dec. 15. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

bármi lehet :D

a volt barátomék is így tesók hogy 3 fiú és utána lett 3 lány is :D

2017. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányaimnál en is édeset ettem, fiamnál sósat. De ettől függetlenül is lehet. :)
2017. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, bar allitolag a petesejt "valaszt", nem feltetlen az elso himivarsejt lesz a "gyoztes" (ahogy azt sokaig hittuk). Szoval, az is lehet, hogy ha csak lanyok jonnek, akkor annak oka van. De ismertem egy csaladot, ahol 7 fiu utan jott vegre egy lany. Hat turelmuk az volt, ugy latszik, nem adtak fel :)))

Egyebkent en forditva voltam, a fiammal sokkal hanyosabb es erzekenyebb voltam, mint a lanyommal (pedig a lany volt elobb, ugyhogy nem ert varatlanul a dolog)

2017. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges, egészen pontosan 50% rá az esélyed.
2017. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ha sikerül,akkor kb egy hónapon belül megtudom,hogy milyen nemű a babánk. :)
2017. dec. 15. 18:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ebben bíztam. 5 lányom van🤗🤗🤗
2017. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 fiam van és most várom a 4.babát. Most nem bírom az édeset. Az előzőekben viszont igen. Hányás, émelygés stb. van és volt is. Drukkolok magunknak!😊
2017. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lányom van . Faltam velük az -édeset és hányós is voltam nagyon. Most szó szerint hanyok az édestől,csak sós - natúr izek. Igaz most is hányós voltam de ismét kislányunk lesz 😃😃😃
2017. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!