Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alul tapadó méhlepény?

Alul tapadó méhlepény?

Figyelt kérdés

19.ik héten figyelmeztetett az orvosom, h a méhlepény fedi a méhszájat. Akkor még nem mondott konkrétat, csak, hogy ha nem változik akkor császár, de nagy az esély, h feljebb húzódik. Most a 22.ik héten voltam genetikai vizsgálaton itt az orvos mondta, h még mindig teljesen áttfedi, de még van rá esély, h alrébb húzódik. Annyit mondott, h kíméljem magam, mert egy időzített bomba.

Akinek volt ilyenben része, áttélte ezt, vagy hasonlót megosztaná tapasztalatait? Végig feküdnötök kellett? Sikerült végigvinni a terhességet legalább a császár időpontjáig?

Köszi a válaszokat.



#veszélyeztetett terhesség #mélyen tapadó placenta
2017. dec. 16. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt.Szigorú fizikai kímélet,ha lehet fekvés,tonna magnézium.A dokim figyelmeztetett,hogy valószínűleg be fogok vérezni,így is lett.Kórhàzban is voltam.Kb.a 30.hétre teljesen felhúzódott,és többet nem okozott panaszt.Hallgass a dokidra,és pihenj.
2017. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ezzel vegig nagyon kell kimelni magad még a szemetest se viheted ki, guggolni TILOS , sex tilos.:/

Szigoru(!!)fekves tehat 24 ből 23 orat

2017. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, mindent megteszek, hogy renben legyen minden és rendes időre szülessen a babám.
2017. dec. 16. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!