Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszerekkel más is kínlódik...

Visszerekkel más is kínlódik a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kompressziós harisnyát viselek, detralexet is szednem kell.
2017. dec. 18. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ên igen. Ráadásul szeméremtàjéki. Nem szedek rá semmit, kompressziòs harisnyát hordok, de azok ugye bokánál szorïtanak 100%-osan és fentebb kevésbé, így esetemben nem sokat ér.

Àllítòlag ez a fajta szülés után elmùlik, most elég durván néz ki, estére fájdogál, ill lehet emiatt császár lesz.

2017. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ezek elmúlnak szülés után.

De mivel hajlam van eá így később kijöhet.

Én vérhigitóval szúrtam magam terhesen trombózis megelőzése miatt.

Császár emiatt nem kell. Nekem is nagyon csúnya és sok viszerem lett de normál úton szültem.

2017. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Brutál modon nèznek ki a lábaim,anyukàmtol örököltem,sajna mellete Leiden Mutáciom is van amire szurom a vérhigitott az eleje ota nehogy baj legyen.A szeméremtájèki viszér nálam is kijőtt,ha pihenek vagy reggel felkelek alig birok lábra álni annyira feszittenek és fáj.Szerintetek indok lenne rá hogy császár legyen emiatt?
2017. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt hogy a Lioton kenőcsőt ajánlották nekem azzal kenem be minden este.
2017. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan durván visszeres lett a nemiszervem, hogy az orvosnak is majdnem kiesett a szeme, amikor meglátta. A jobb lábam is tiszta visszeres lett. Gyógyszert kaptam rá. Gátvédelemmel szültem, nem repedtem, nem vágtak. Szóba se jött a császár. A nemiszervem olyan, mint új korába:), nagyjából már másnap olyan volt. A lábamon maradt 1-2 vastagabb ér, de panaszt már nem okoz szerencsére.
2017. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a vérhigítót gondolom orvos rendeli el ha szükséges, nem?
2017. dec. 20. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Angiológiára küldött ott kifejezetten erekkel foglalkoznak. Néznek is ott trombózis hajlamot.

Angiológiàn javasolták a vérhigító szurit biztis ami biztos trombózis megelőzés miatt.

A szúlést nem befolyásolta a vérhigító nem lehet ettől elvérezni nem akkora adag csak megelőző.

2017. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!