Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán megyek UH-ra, akkor...

Szerdán megyek UH-ra, akkor leszek 6+4 hetes. Minek kell látszódnia?

Figyelt kérdés

Saját orvosomhoz így kaptam az időpontot.

(12-14. nap fogant, úgyhogy az elméleti idő az reális.)

5 hetesen néztek a helyi SZTK-ban, akkor 7x7 mm petezsák látszott.



2017. dec. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont 6+4 hetesnek mérte az uh gép a babámat, 6mm-es embriót láttunk, szivhanggal!
2017. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Embrió pulzálással már lehetséges, vagy csak simán embrió. Látni viszont nem sokat fogsz belőle :D Én ekkor voltam először 4mm-es volt pulzálással. Semmit nem láttam csak a nagy szürkeségben, hogy valami pulzált. De lehet másra nem is tudtam figyelni úgy örültem :D
2017. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, mint te: 5 hetesen 7 mm petezsák, 6+4 hetesen 7 mm embrió volt szívhanggal.
2017. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

2.: Az nem baj, laikusként én se tudok ezeken kiigazodni, csak a hivatalos verzió volt a lényeg :)

2017. dec. 18. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

6+2 hetesen 5,3mm baba szívpulzálással..


7+2 hetesen 10,5 mm baba (volt egy kis ijedelem,emiatt voltunk 1 hétl később s UH-on)


Tehát valahol ekörül...

2017. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!