Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hogy érzitek a...

Kismamik hogy érzitek a terhesség vége felé magatokat? Közérzetetileg hangulatilag vagy fizikailag?

Figyelt kérdés
Én 33 hetes vagyok. Nagyon fáradékony vagyok nincs kedvem néha semmihez hamar elfáradok pl takarításba is ami nem megerőltető. Engem még a szeméremcsonti fájdalom is sok mindenbe vissza tart. Szóval én elég nehezzen viselem.
2017. dec. 18. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En is 33 hetes vagyok. Nekem az a bajom csak, hogy nem kapok rendesen levegőt, kifulladok a semmitol is...
2017. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a levegovetel a legnagyobb bajom ,meg h nem alhatok hason. :)
2017. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35hetes vagyok
2017. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok, én 30 hetes vagyok, ami zavar: fáradékonyság, lustaság, hát fájás. A hangulatom nagyon ingadozó, van hogy nagyon jó kedvem van és sokat nevetek, olyankor kiegyensúlyozottnak érzem magam.De van, hogy rossz kedvem van, feszült vagyok, bármin felkapom a vizet.

Néha úgy érzem annyira túl lennék már az egészen, de aztán sírva fakadok, hogy hogy lehetek ilyen önző f.., neki az a jó, ha minél tovább van odabent. Van mikor lelkiismeret furdalásom van, amiért tovább alszom. Levegőt én is nehezen veszek, takarítás és SÉTA közben többször meg kell állnom és nem vagyok túl súlyos..49-ről 63kg lettem. Ami annyiban zavar, hogy az arcom olyan, mint egy lufi, a fenekem kerek lett, az nagyon tetszik, meg úgy minden más, csak az arcom lett nagyon duci, ez főleg akkor zavar, ha mások megjegyzik, hogy "csak az arcodon látszik, hogy híztál".

Fog fájni a szemérem csont? Jó erre is felkészülni :D

további jó babavárást! 30h km.

2017. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok, eddig teljesen jól voltam,jártam terhestornára, talán fáradékonyabb voltam,de nem fáj sehol. Viszont most már aggódok ezerrel, lepény 3as, méhszájak nyitva (2111), nem merek nagyon semmit sem csinálni, doki is azt mondta sokat pihenjek. Persze,csak ma kórház Uh,holnap kórház NST, szerdán védőnő és háziorvos....de pihenjél :-D
2017. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, mindenem fáj, nem kapok levegőt. Nekem sajnos szó szerint terher a terhesség :( Alig várom, hogy megszülessen a baba :D
2017. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én fel voltam pörögve, folyton takarítottam. Nagy hasam volt, 16 kg-t híztam, már nehéz volt menni. 4 és fél kg-val született a kisfiam, szóval az utolsó hetekben nagyon fájtak a bordáim,olyanokat rúgott. 2 héttel később született a kiírtnál, az utolsó 2-3 napban nagy fájdalmaim voltak. Fizikailag nem mondanám a 2-3 napon kívül, hogy nehéz lett volna, inkább lelkileg.
2017. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok,36 hetes vagyok.Egyre jobban elfáradok mindenben kezd mindentől savam lenni,csütörtöktöl szombatig rengeteget josloztam de vasárnapra alább hagyott.Az utolso vizsgálat szerint 2100 as volt a mèhszáj értékem és tartok töle hogy a joslofájások miatt romlott a dolog.Holnap reggel kiderül mert megyek Nst re.
2017. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem légzéssel még nincs mondjuk problámám. Nekem is teher a terhesség nem élveztem sem az elején se most a vége felé pedig már nagyon vártam ezt az állapotot. Várom már h jöjjön el az idő h megszülessen. Lehet majd az a pillanat lesz az egészbe a legszebb. Boldog babavárást és kitartást nektek.
2017. dec. 18. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

40+3-ig semmi bajom nem volt, energikus voltam, jó kedvű, kíváncsi. Nem volt gyomorégésem, légszomjam, fájdalmaim, semmi. Az utolsó 3 nap lelkileg megviselt, mert befektettek terminus túllépés miatt és indítgattak zselével, ami nem hozott eredményt, csak nagyon görcsöltem tőle tágulás nélkül.


Viszont most, hogy itt szuszog mellettem a 11 napos babám, azt kell mondjam, ha a poklok poklát éltem volna meg, mind a 41 héten, akkor is bőven megérte volna. Kitartás nektek! :)

2017. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!