Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja fáj a fejem a baloldal...

3 napja fáj a fejem a baloldalon. Hogyan múlasszam el?

Figyelt kérdés
7+4 hetes vagyok. Van itthon panadol de nem mertem még bevenni azt hittem elmúlik majd de már 3 napja tart és rosszabb lett. Minden házi praktiká már bevetettem... be merjem.venni a panadolt?
2017. dec. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom azt mondta a panadolra, hogy nyugodtan. Nagyon fejfajos voltam, többször is vettem be
2017. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is igy tudtam hugom is ezt mondta de most olvastam a neten hogy a terhesség elején főleg a 10.hétig jobb kerülni a gyógyzsert..szóval elbizonytalanodtam...
2017. dec. 19. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az 5. hét óta fáj a fejem, f éjszaka volt egy erős migrén szerű fejfájásom. Bevettem egy Panadolt, de semmit nem ért. Szerintem ha nem erős a fejfájás, akkor hatni fog. Jobbulást!
2017. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal tobbet artottal azzal,hogy 3 napja szenvedteted magad, mint beveszel egy szem tokeletesen artalmatlan gyogyszert.
2017. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hetig fajt az elejen😖 hol tompan hol migrenve fullado hanyasig😞 en se akartam bevenni semmit de a doki azt mondta roszabb ha szenvedek ugyhogy a migrennel vettem be algopyrint . Osszesen 3-4 szer volt migrenem ...

25hkm

2017. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!