Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt IR-es kismama? Ugye...

Van itt IR-es kismama? Ugye ha diétázom semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy enyhe IR-em van és már vacakolt a petérésem is, nem volt mindig, de múlt hónapban sikerült a baba. Most vagyok 8 hetes. Igyekszem a diétát tartani, gyógyszert nem kaptam rá. Ugye ha diétázom minden rendben lesz a babámmal? Már semmit nem olvasgatok neten, mert csak beparázom. :(
2017. dec. 19. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En az vagyok. 8 napja szultem a baba egeszseges :)
2017. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont keress egy dietetikust terhesdeg alatt jarni kell hozza. En 3hetente jartam. 1#voltam
2017. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Én is az vagyok, 9 hetes. Szedem a Merckformint a 12. hétig, és 2×1 Inofolic-ot is iszok.

Igyekszem tartani a diétát, de nem könnyű, mert fekvésre vagyok ítélve és nem én főzök, hanem menüzünk étteremből.

Szerencsére 3 közül lehet választani. Általában csak a levest, a másodikból pedig a húst, kevés körettel eszem meg. A rizs, krumpli nagy részét a kutya kapja. Viszont a tésztafélék a gyengéim. Heti 1x megengedem magamnak.

Az sem könnyű, hogy most csak az édeset kívánom. De diabetikus termékekből 1-1 nápolyival vagy csokival beérem, illetve nálunk a cukrászdában vannak diabetikus torták, időnként 1-1-et megengedek magamnak...

2017. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Inofilicot az én is iszom. Illetve dietetikushoz január 4-re van időpontom.
2017. dec. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!