Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan kismama,...

Van köztetek olyan kismama, aki Angliában él?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én
2017. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha van kedved, mesélnél róla milyennek látod itt a terhesgondozást?

Merre éltek, és hanyadik hetedben vagy? :)

2017. dec. 13. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Igaz én már szültem, de itt élek, több mint 10 éve. Nagyon, nagyon megvoltam elégedve a terhesgondozással, amikor öt hetesen egy kicsit véreztem, a sürgősségin abban a pillanatban ellátak, ultrahang, minden, két nap után visszahívtok újabb ultrahang, vérvétel. Szerencsére nem lett gond. Még a 13. héten is volt egy kis vérzés, de utána semmi.

Lehet választani, hogy szeretnél szülni, én császárt kértem. Életem legjobb döntése volt, minden jól ment, pillanatok alatt felépültem, értsd két nap.

Császár után 4 órával már sétáltam a folyosón, és másnap délelőtt már otthon voltunk.

Itt a kórházban, nem veszik el a gyereket tőled 1 percre sem.

Mi, hogy a gyerek orvos megvizsgálja, de te is ott vagy közvetlen mellette te adod neki oda a babát.

Nekem ez így nagyon tetszett, nem olyan balkáni módszerek, mint otthon , hogy elviszik, megetetik cukros vízzel , ők fürdetik meg ilyesmik. Nem , itt semmi ilyen nincs senki nem ér a babádhoz.

Modern gyógyszerek, modern felszerelések. Írom ezt úgy, hogy én belülről látom az egészségügyet, 10 éve az NHS- nél dolgozok.

2017. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén jelen :)
2017. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Facebookon van angliai egymást segítő kismamák csoport, ott rengeteg infót találsz.
2017. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már nem vagyok kismama,de 2 hónapja szültem.a terhesgondozás függ nagyon a várostol/kórhaztól mert nagyon változó.te melyik városban vagy?

2017. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Facebook csoport eszembe sem jutott, szuper otlet. :)

Southamptonban elunk. Ti merre?

2017. dec. 14. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!