Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hason aludni?...

Meddig lehet hason aludni? Érezni fogom, ha a babának már nem kényelmes?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Neked nem lesz kényelmes, nem a babádnak.
2017. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Neked nem lesz már kényelmes :D fogos érezni amúgy :) attól még féloldalt lehet aludni :)
2017. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már az 5. héten sem tudtam hason aludni, annyira puffadtam és feszült a hasam...

Jelenleg 27. hét, császár lesz, szóval fényévekre van még az imádott hason alvás :)

2017. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Lehet-nem lehet, en szoktam ugy aludni! Nem direkt, hanem arra kelek, hogy hopp hason fekszem! Semmi kulonosen nem szoktam erezni, pedig mar pocakom is van egy pici. Olyankor testhelyzetet valtok es alszom tovabb.

15 hkm

2017. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Hármas ikrekkel vagyok teehes. Nekem azt mondta az orvosom, hogy addig aludjak hason, amíg jól esik. Védőnőm meg kiakadt, amikor mondtam neki, hogy még 16 hetesen mindig hason alszom. Most 23 hetes vagyok, neha még most is hason alszom.
2017. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy "vízzel telt lufin" aludni neked nem lesz kényelmes, nem a babának benne. Ő ugyanúgy ellubickol a magzatvízben, mint amikor sétálsz, ülsz, ...stb.
2017. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Azt érezni fogod ha nem lehet, egyszer fordultam át hasra véletlen olyan 20 hetesen, nagyon kellemetlen érzés volt.
2017. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nagy hasam, 33 hetesen is volt, hogy álmomban hasra fordultam. Volt amikor kényelmes volt, volt amikor nem. Érezni fogod.


Azt mondjak szoptatás alatt sem lehet hason aludni. 2,5 hónapos a fiam, kizárólag szoptatom és hason alszom.

2017. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15-16 hetesen amikor már látszódott picit a pocakom, kb onnantól nem tudtam hason aludni, mert feszített és kényelmetlen volt.
2017. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért az mindenkinél más, h mennyire lesz kényelmetlen. Allattól, baba helyzetétôl, méretétôl is függ. Én pl. simán tudtam huszonvalahány hetesen is, és már úgy kérdeztem meg a dokit, h szabad-e még. Mondta, h most már azért ne. Szóval nem biztos, h meg kell várni, h kényelmetlen legyen. Kérdezd meg a dokidat.
2017. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!