Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának, hogy kemény...

Árthat a babának, hogy kemény felületen (betonon) ültem? Nem volt hideg, és volt alattam egy vékony párna is, de nem volt kényelmes.13 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen melegbe nem hiszem. De többet ne csinálj ilyent.
2012. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem árt neki, hogy kemény felületen ültél, nyilván, ha nem volt kényelmes, akkor ne ülj ott, de a babád védve van, ezt meg sem érezte, csak neked volt kényelmetlen
2012. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de most komolyan....milyen értelemben árthatna? Neked kényelmetlen attól neki miért lenne az? Tényleg nem értem...:( szoros a kapcsolat de azért nem ennyire...jöhet a lepontozás...:/
2012. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit enyhébb idő lenne simán felfázhatna.
2012. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit enyhébb??huh nálatok milyen idő van kedves utolsó??mert ha itt kicsit enyhébb lenne, akkor is megsülnék szerintem...Ahhoz hogy felfázzon legalább pár napig jócskán 20 fok alatt kéne lennie a hőmérsékletnek, de még akkor se hinném, hogy felfázik,mert volt alatta párna....

Bocsi az off-ért kérdező.


Semmi baja nem lesz a picidnek:)

2012. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy ártott volna. De gondolom a kérdező nem is a kényelmetlenség miatt írt.
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, most komolyan az a kérdés, hogy ha kényelmetlenül ülsz, akkor attól baja lesz-e a babádnak?!

Igen, betonsegge lesz tőle a gyereknek, mostantól nagyon vigyázz, csak pihe-puha vörös bársonyszékre tedd le a kis popókád! Az a biztos.

2012. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:17-nek :DDDDDD
2012. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!