Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válaszolnátok, ha ti is...

Válaszolnátok, ha ti is hüvelyi progeszteront használtok?

Figyelt kérdés
Nektek is híg, vízszerű folyásotok van tőle? Mit használtok?
2017. dec. 19. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Így nem igazán tudom eldönteni, hogy mi és miért folyik belőlem, kóros vagy sem... Panaszt nem okoz, azon kívül, hogy van, és gyakran kell tisztasági betétet cserélnem.
2017. dec. 19. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de a benne levő anyag is csordogál kifelé, azt érzed. Én feküdtem utána 30 percet legalább.
2017. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utrogestant használtam 13. hétig , rengeteg folyásom volt tőle, utáltam. Folyik maga az anyag is, meg a folyásom is több lett tőle. 20. héttől kell újra használnom progeszteront, féltem tőle hogy ezt kapom megint és nem fogom tudni hogy magzatvíz szivárog vagy a gyógyszer, de most mást kaptam szerencsére, szájon át szedhetőt.
2017. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3- as! Megkérdezhezem, h a 20. héttől miért kell megint progeszteronkészítményt használnod?
2017. dec. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem zavart meg kimart odalent es elkezdtem szájon at szedni. (Orvos mondta h ugyanaz belul csak 2 szó mas bennuk) lehet szedni szájon át
2017. dec. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4!

Koraszülés megelőzésre szedem remélem a 36. hétig. Ebben a szakaszban mehizom összehúzódás gátló hatása van, megakadályozza az idő előtti mehtevekenyseget. Egyébként tényleg jó. Még csak keményedésem sincs mióta szedem, sokkal puhább és lazább a méhem.

2017. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!