Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, hogy nem találtáto...

Volt olyan, hogy nem találtátok meg a szívhangot, amit korábban már sikerült?

Figyelt kérdés

Angelsounds-om van.

11 hetes vagyok. 9. hét végén találtam meg először. Aztán pár nap múlva újra. Aztán nem használtam, és most nem találom. Volt más is így, és rendben volt mégis minden?


2017. dec. 20. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

ezért nem érdemes hallgatózni még ilyenkor. a baba kicsi még és bezzeg egyből para van meg képzelgés ha nem találja a kismama a szivhangot.

most ha azt irom baj van akkor eldobod az agyad.

ha meg azt irom minden rendben de közbe nem akkor mi van??

2017. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2017. dec. 20. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Igen volt, a 14.hetig tobbszor is.

Elsonek aggodtam, aztán már nem!

De 11 hetesen nagyon nehez megtalálni. En akkor probaltam eloszor de nem találtam, 1 het mulva próbáltam ujra , akkor már megvolt.

Sokak szerint nem jo (nagyon paramamiknak tenyleg nem, de aki tudja h néha elofordul h nem találja mindig annak pont jó) és nem árt a babának. Engem megnyugatott sokszor. És ha én nyugodt vagyok akkor neki az az 1-2 perc zargatás heti 1-2alkalommal semmi.. sztem megbocsájt erte majd😁😁😁


27+4hkm

2017. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen volt és rendben volt minden.

Ilyenkor még jól "eltudnak bújni",ezért nem lehet mindig megtalálni :D

2017. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak az a furcsa, hogy 9 hetesen meg megtaláltam, amikor még kisebb volt.

De lehet, hogy csak szerencsém volt...

Most szüneteltetem egy időre.

2017. dec. 20. 11:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Most aztán nagyon megmondtad... Aztaaaa! Remélem, így már jobb...
2017. dec. 20. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell bunkoskodni a kérdezövel

Tojd le az idiótákat

2017. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annyira ereztem h leleszek pontozva.

Ugy csinalnak itt sokan,mintha barmi bajt okoznank a babának azzal,h néha meghallgatjuk őket.

Semmi bajuk nem lesz..

Ember...

2017. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom azokat, akik normális válaszokat adtak. Nem tudom, hogy valaha is eljut-e arra a szintre ez az oldal, amire hivatott: kérdések megválaszolására, nem pedig véleménnyilvánításra, beszólogatásra. Ez pedig az ide írogató embereken múlik.

Sosem értettem, hogy miért kell kiosztani, beszólni egy szimpla kérdés kapcsán; ha az ember nem tud rá érdemben válaszolni...

Ezek az emberek minden bizonnyal már általános iskola második osztályában is gyengén teljesítettek értő olvasásból; ugyanis már ott gáz volt nem a kérdésre válaszolni.

Sajnálom azokat az érzelemszegény embereket, akik itt élik ki, néhány ártalmatlan kérdés kapcsán az efajta agressziójukat!

Ha valaki nem tud azonosulni a témával, és/vagy válaszolni a kérdésre, akkor miért nem sikerül egyszerűen tovább görgetni?!

Hihetetlen, hogy mennyi idióta van!


Ez olyan, mint amikor nevekről kérdeznek, és mindenkit lepontoznak, csak azért mert az a név neki épp nem tetszik...

Szánalmas.

2017. dec. 20. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek..
2017. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!