Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászati lelethez ért...

Nőgyógyászati lelethez ért valaki? A méhnyálkahártya vastagságom utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Dec. elsején volt az utolsó vérzés, másfél hónapja próbálkozunk a babával. Ma voltam orvosnál rákszűrésen, és meg is ultrahangozott. Nem is értettem, mert utoljára 2010-ben néztek meg TB alapon hüvelyi UH-val, amikor a kislányommal voltam terhes, és az első vizsgálatra mentem..( magánrendelésen sem csinálnak itt, többnyire kismamáknál ) Az orvos nem mondott semmit.

Értékeim:Ép hám, bővebb fluor.

Normál külső genit, kp. tág hüvely, sima portio, R- nagy uterus afv-ben, mobilis, környezete szabad.

Gynec UH: átlagos nagyságú uterus, az endometrium 8 mm. Kóros nem látható.

Szerintetek van ebben bármi olyan ami utalna terhességre?


2017. dec. 20. 13:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem hívták fel rá a figyelmed, akkor nem lehetsz terhes.

Már a múltkori 2 kérdésedben is számtalan ember leírta, hogy nem valószìnű hogy terhes vagy. Ne pörögj már rá másfél hónap után ennyire meg begolyózol!

2017. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Csak a kérdésre vártam választ. Köszi, a népszerűségi indexem elég jó lehet ha így megragadt benned a 3 hete kiírt két kérdésem. :) Esküszöm, leszedem a nevem innen.
2017. dec. 20. 13:57
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Bocs de ez ilyen...én pl. jó memóriaval rendelkezem. Meglátom hogy Livi1980 és a kérdés elolvasása nélkül is tudom, hogy valami "kicsit jobban fázom ma, lehetek terhes?" jellegű kérdés lesz. Minden bántás nélkül!!
2017. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és tény: az orvosnak kötelessége tájékoztatni a lehetséges terhesség tényéről és meg is teszi, miért ne tenné? Ha nem mondta, nem lehetsz az.
2017. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Ha vastag se biztos h baba lesz es ha vekony akkor se biztos h nem lesz..

Bnőmnek 17mmes volt azt mondtak lehet, h terhes. Erre semmi.. csak akkor vastagabb lett.

Nekem azt mondták 9,5mmre h biztos kémiai terhessegem volt mert nincs baba a pozitiv teszt ellenére.. 4 nap keses utan se lattak semmit.

Ennek ellenére 27+5hetes terhes vagyok

2017. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

3# vagyok

Biztos nem terhesseg miatt uhzott meg amugy

Hanem megnezte van-e vmi elvaltozas bent.

2017. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Szándékosan írtam már a terhesség témakörbe, hogy ne kapjak ilyen jellegű válaszokat. Egyébként azt kedves első, hogy hülyének nézel , egy válaszodban is elég lett volna kifejteni. Le fogom szedni a Livi1980-at. Egyébként nem kell kisarkítani a dolgokat, rendesen tettünk azért, hogy legyen baba.
2017. dec. 20. 14:11
 8/38 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, az is segítség, ha valaki nem asszisztál és bólogat a butaságokhoz, hanem felhívja rá a figyelmed. Olyan dolgokra szoktad rákérdezni hogy lehet-e terhesség, ami tényleg butaság. Pl. mint ez a mostani.

Ha az ember szó nélkül hagyja, vagy a lelked simogatása érdekében azt írja hogy igen lehet terhesség, az hamis reményt kelt. Az jobb volna?

De tényleg ha leveszed a neved jobb, mert akkor tiszta lappal indulsz és aki már látta ezt meg az előző 2 kérdésed, a 4.-nél már nem csóválja előre a fejét.

2017. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj már

... most az a bajod h nem azt irtuk terhes vagy?

Ha az vagy, akkor se láthatta az orvos és a méhnyálkahártya sem mérvadó meg semmi. Csak a felritkulás lehetett vna gyanús , de az sem volt mert korai. Érted?

Nem vagy terhes. Szval feleslegesen írtál ebbe a kategoriaba

Személyszerint én nem akarlak bántani, elsore is normalisan írtam pl. De azert haragudni, mert nem azt kapod amit varsz..

Egy terhesseghez honapok is kellhetnek

2017. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.(5# vtam)
2017. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!