Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászati lelethez ért...

Nőgyógyászati lelethez ért valaki? A méhnyálkahártya vastagságom utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Dec. elsején volt az utolsó vérzés, másfél hónapja próbálkozunk a babával. Ma voltam orvosnál rákszűrésen, és meg is ultrahangozott. Nem is értettem, mert utoljára 2010-ben néztek meg TB alapon hüvelyi UH-val, amikor a kislányommal voltam terhes, és az első vizsgálatra mentem..( magánrendelésen sem csinálnak itt, többnyire kismamáknál ) Az orvos nem mondott semmit.

Értékeim:Ép hám, bővebb fluor.

Normál külső genit, kp. tág hüvely, sima portio, R- nagy uterus afv-ben, mobilis, környezete szabad.

Gynec UH: átlagos nagyságú uterus, az endometrium 8 mm. Kóros nem látható.

Szerintetek van ebben bármi olyan ami utalna terhességre?


2017. dec. 20. 13:50
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Kérem azokat, akik tudnának örülni annak, ha 2-3 nap múlva pozitívat tesztelek, drukkoljanak nekem.
2017. dec. 27. 22:00
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem oszt nem szoroz.

Persze mindenki örül más boldogságának, de így tényleg totálisan be fogsz kattanni. Hagyd a gyakorin drukkoltatást meg tippeltetést mert ez atom rágörcsölés szint már..

2017. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Negatív hozzáállás. Én nem így gondolkodom. Nőgyógyászatilag egészséges vagyok, ovu tesztem pozitív lett a hónap közepén, halványodott is, 4-5 napot leszámítva minden nap együtt voltunk. Nem értem, hogy miért az a reakció, hogy úgyse lesz. Nem görcsölök rá, csak jó lenne. Nem ezen fog múlni, hogy mennyire akarjuk, vagy sem, hanem egyebeken.
2017. dec. 27. 22:45
 34/38 anonim ***** válasza:
Szerencsésebb realistának lenni..
2017. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
89%

Ez extrém rágörcsölés hogy a neten tudósítasz heti szinten az állapotodról. Korántsem pozitív gondolkodás.

De most már ezek után hogy kaptál hideget-meleget, a helyedben akkor is bekamuznám a pozi tesztet pár nap múlva, ha negatív. És leállnék erről a görcsölésről, élném az életem a meglévő gyerekemmel és jönni fog a baba ha lehiggadsz.

2017. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Gyakorikerdesek. hu szlogenje: amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted. Akkor, mi a probléma?

Ha nem tetszik a kérdésem, nem válaszolsz. Én pedig kérdezek amit akarok, szelektálok a válaszok között. Ennyi.

2017. dec. 28. 19:17
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8. Nem az én életem. Hidd el, engem az sem zavar ha naponta 19 pisikés tesztet töltesz majd fel hogy ez pozitív-e vagy negatív, magadat viszont az őrületbe fogod ezzel kergetni. De tény: inkább itt műveld ezt az őrületet mint a férjeddel mert a pasikat ez kicsinálja.
2017. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem kell általánosítani, nem megszállott módon ovu tesztelek. Elismerem, hogy vannak ilyenek, én nem ilyen vagyok. Csak a ciklus kellős közepén néztem, két napig. A vőlegényemet pedig jobban érdekelte, mint engem. Kettőnk közül ő az, aki jobban akarja, mivel neki még nincs gyereke, nekem meg már van egy tündéri kislányom.
2017. dec. 28. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!