Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 20. hete körül...

Terhesség 20. hete körül normális a menstruáció görcs szerű fájás?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, nehogy idő előtt szüljek. Holnap veszek a patikában magnéziumot, hátha nem lesz több ilyen. Tegnap este és ma reggel menstruációkor jelentkező hasi görcs fogott el. (21 hetes vagyok)
2017. dec. 3. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A magneziumot mar legalabb 16 hete szedned kene vagy amiota tudod h terhes vagy. Nem viccbol mondják. Görcsök megelőzésére kell napi 2x1

Jobb fajtából pl magnesium citrici elég 1szem!(legalábbis nekem)

Meg koraszulest is segit megelozni

2017. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos nem elég 1 szem a MG citrátból sem.

Én is a citricit szedtem eddig, már napi 5 szemnél járok ( 22. hét) és még mindig sokat fáj a hasam, most váltok ettől is jobb felszívódásúra, mert anyagilag igencsak megterhelő ennyi mindent szedni.

2017. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Normális esetben teljesen felesleges a magnézium, én pl a 30. hétig egyetlen egyszer sem keményedtem. :)

Kérdező, neked viszont kéne, és ha attól sem múlik a görcs, akkor biztos, ami biztos, nézesd meg magad a dokiddal is.

2017. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2# a zárójelben lévő szavak remélem nem láthatatanok.

Amugy ha keményedek nekem is kell 3x1 vagy 3x2 akár.

De nincs olyan mg ami maximalisan segit.

Ezzel jár a terhesség

2017. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért lettem 0%-os, mert sokat fáj a hasam???

Mi nem hasznos a válaszomban????????????

2017. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!