Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nőhet ilyen eltérő...

Hogy nőhet ilyen eltérő mértékben a kismamák pocakja?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok, a pocakom talán átlagosnak nevezhető. Köldök alatt domborodik még csak. Azt olvastam, hogy a méh csak a 24. héten éri el a köldök vonalát. Akkor hogyan lehetséges az, hogy valakinek már kb. 20 hetesen akkora pocakja van, mintha mindjárt szülne? Oké, hogy többedik terhességnél jobban látszik, de van, akinek első babájával is ekkora.

2017. dec. 21. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Én magyon vékony vagyok. Edzo a munkám,tehát izmos is . De mégis hatalmasra nőtt mindháromszor a hasam. Én magam nagyon vékony voltam (58kg mentem szülni) de a hasam hatalmasra nőtt . Szülés után viszont pár nap múlva senki sem hitte el ,hogy szültem. Tuti genetika! 😊
2017. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Ja kockás izmos hasfallal estem teherbe mégis óriásira nőtt. Én magam nem ,de a hasam igen . De szülés után mondom ,nyoma sem volt a hasnak 😊😊
2017. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Én most 10 hetes vagyok,és a leírásod alapján kb. ugyanolyan már most a pocakom: köldök alatt határozottan gömbölyű és szűk ruhában letagadhatatlan.

Én azt gondolom, hogy ez ezek miatt lehetséges:

Márciusban még ikerterhes voltam- a 20. héten vetéltem el... Szerintem hamar 'emlékezett' a szervezetem.

47 kg-val lettem most terhes, és keskeny a medencém, így csak fel, és előre tud nőni minden...

A hasfalam még nem erősödött vissza az ikerterhességből (20 hetesen mindenórásnak néztem ki, ott is gyorsan nőtt).

Szóval alkat + előzmények szerintem.

2017. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Most azért lettem lepontozva,mert leírtam,hogy edzőként vékony testalkattal mi a tapasztalatom???? Gyönyörű!!!!
2017. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sok minden számít, a hasizom erőssége, a belső anatómia, a magasság. Nekem például az első terhességem annyira nem látszott, hogy bővebb ruhában még mindenórásan sem néztem ki terhesnek (pedig vékony vagyok, 40 hetesen 94 cm volt a haskörfogatom és született egy 3030 grammos lányom).


Az ikerterhességemnél meg akkora hasam volt, mint más átlagos nőnek egy babával (a 36. héten 108 cm) és mégis született egy 2300 és egy 2200 grammos gyerekem, majd egy hónappal utána senki meg nem mondta volna hogy terhes voltam valaha is. Erős volt a hasfalam, hosszú derekam van és hátrahajló méhem.

2017. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!