Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Állandóan...

30 hetes vagyok. Állandóan visszatérő hüvelyi folyásra már a terhesség alatt harmadszor javasolnak betadin kúpot. Nem sok ennyi jód?

Figyelt kérdés
Már harmadszor tér vissza a hüvelyi folyásom,mindig betadin kúpot javasol rá a doki.Nem lesz baja a babának ennyi jódtól?Használt már valaki betadint a terhesség alatt?
2008. ápr. 5. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta föl a doki. Nekem csak hetente egyet kellene fölrakni, de még ettől is félek, meg úgy érzem, hogy nem is használ. Viszont másnap marhára fáj tőle a hasam. Szóval én inkább nem használom. Neked jó volt? Hogy használtad?
2008. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig amíg használtam(még kissebb volt a terhesség)addig semmi bajom nem volt tőle.Nekem most napi 1db ot kéne használnom,de tegnap nekem is fájt a hasam tőle,és keményedett is(ami egyébként nem szokott lenni soha)ugyhogy én is ugy döntöttem hogy nem fogom tovább használni.Egyébként anno a neten írta nekem 1 doki,hogy jó a betadin fertőtlenítésre,de okozhat görcsöket...Ezt tegnap tapasztaltam,ugyhogy én is befejeztem a használatát....
2008. ápr. 6. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!