Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. Hetes terhes vagyok és...

32. Hetes terhes vagyok és nagyon fáj a köldököm felett a hasam és nagyon kemény is a hasam meg fáj is meg görcsöl a bal lábam meg a szemérem csontom szét akar szakadni annyira fáj miért?

Figyelt kérdés
Trombozis gyanus vagyok ezért a terhessegem alatt clexan injekciot kapok a szeméren tájékon jöttek ki nagyon durva és fájdalmas visszerek.
2017. dec. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ha göcsös fájdalmaid vannak és trombózis gyanús vagy, akkor nem az ügyeletre/kórházba kéne tartanod éppen,hogy megvizsgáljanak?


Honnan tudjuk,hogy mi bajod van?

Lehet,hogy semmiség,jósló fájások vagy hasonlók, ami valamiért így sugárzik át, de az is lehet,hogy gond van, mi nem látunk beléd, felelőtlenség ilyen esetben fórumozni,menj orvoshoz..ha tényleg vérrög van valahol,akkor abba bele is halhatszm,úgyhogy ez nem játék..

2017. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt most mindenki trombózisos meg hellpes. Meg idióta.
2017. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bent vagyok a korhazban de a pihenésen kivül amit kell tennem nem csinálnak semmit...

Elgelejtettem irni jogy bent fekszek már 3 napja de a pihenésen kivül nem mondanak meg nem csinálnak senmit... kétségbe vagyok esve.. bocs már hogy ide mertem irni komolyan egy kis tanácsért... de latom lassa ez a weboldal is csak rossz akarokbol áll...

2017. dec. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!