Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7mm petezsak 6+3 hetesen?

7mm petezsak 6+3 hetesen?

Figyelt kérdés
volt valakinek hasonlo? tovabbfejlodott ?
2017. dec. 28. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha később fogant, akkor még jó lehet...

Nekem 5+3 napon volt ugyanekkora, és pontosan a 14. ciklusnapon volt a megtermékenyítés (lombik).

2017. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en is lombikos vagyok ...
2017. dec. 28. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6+4-nel volt 7 mm, nem lombik, de kovetett peteeres, 14. napon volt az ovulacio. Sajnos nem lett jo vege, ezt kb masfel hetes kesesnek mondta az orvos, ami eleg sok az elejen. Meg egy hetig fejlodott, lett embrio, de a szivmukodes gyengebb volt, mint kellett volna lennie es le isallt par napon belul.

Drukkolok, hogy nked maskepp alakuljon!

2017. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6+5 napisan volt 7,8mm petezsak. En sajnos tudtam mar akkor, higy ez tul pici, mivel kizarolag 1 alkalombol foganhatott, a ciklus 11.napja korul. Szoval en tudtam, h.kizart a kesoi fogantatas. Sajnos 7.hrten spontan veteltem. De van olyan, akinek csak lassabban no, aztan behozza a lemaradast.
2017. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!