Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segitene nekem?

Valaki segitene nekem?

Figyelt kérdés
minden reggel meg este merem a homet ovulacio elott is 36.7 - 37 fok kozot mozgot ebben a honapban az alaphom 36 36.5 ma reggel szájban 37 et mertem es ma este 37.7 et mertem huvelyben lehetseges a terhesseg?? volt ma egy halvany pozitiv tesztem alhasi feszules szurkalas elkap neha egyszere szur bele az alhasamba es e mellemben a melleimet neheznek erzem a mellbimbom sotetedik es erzekenyek
2017. dec. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha halvány,akkor pár nap múlva ismételd meg,úgy biztos választ kapsz.
2017. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen azt szeretnem csak azon lepodtem meg hogy ilyen magas a hom.
2017. dec. 28. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy,akkor miért olyan meglepő? :)
2017. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert nemvagyok biztos benne hogy terhes vagyok teszteltem mar nagyon sokat az elmult honapokban volt koztuk halvany pozitiv negativ pozitiv is es megse voltam terhes de viszont a homet ettol a honaptol merem meg amugyis nagyon fura volt nekem h ovu elott egy hettel iszonyatosan erzekenyek voltak a melleim a mellbimbom es ezert teszteltem na es azota magas a hom is nem akarom bele elni magam sokszor csalodtam mar ...
2017. dec. 28. 18:08
 5/5 A kérdező kommentje:
jah es ha valaki tudja hogy ezmi lehet 3 napja nagyon sok kremes folyasom van enyhen rozsaszin van mikor csak ho feher nemtudom mitol lehet de nagyon idegesito vegig olyan mintha vizes lene a bugyim hiaba rakok tisztasagi betetet
2017. dec. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!