Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héttől kezdte el...

Ki hányadik héttől kezdte el hordani a kismama ruhákat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Amikortól nem fértem bele a korábbiakba
2017. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Talán 1 felsőm volt kismama ,meg két nadrágom már 30 .hét után de nem vettem több kismama ruhát.

Tökéletesen elvoltam tunikába és leggingsbe, nagyon kényelmes és csinos volt.

30 .hét után már tavasszal vettem egy fehér meg egy farmer kismama nadrágot , de télen nem volt rá szükségem.

2017. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14
2017. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kismama nadrágra a 11. héttől szükség volt. Kismama felsőből most vettem az elsőt a munkahelyi karácsonyi bulira 27. héten. De lassan be kell szerezzek még néhányat, mert már csak pár póló és pulcsi jön rám és azok is egyre szűkebbek :)
2017. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nadrágokat a 10. héttől, hamar kidomborodott a hasam. A felsőim közül a legtöbb a 18. hétig rámjött, utána már csak 2-3 db, de azok végig - hosszított, bő fazonok. Kb a 15. héten vettem 6 pólót, azokat váltogattam végig, meg amikor hűvösebb lett az idő, vettem 2 pulcsit is. :)
2017. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kis hasú fajta vagyok. Az első terhességemnél a 25. hétig nem kellett kismama ruha, csak bővebb fazonú felsőket és leggingset hordtam. Viszont amikor az ikreimmel voltam várandós, már 16 hetesen terhesnadrágot kellett vennem. :-)
2017. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én 11 hetes vagyok és nem kényelmesek az eddigi nadrágjaim, pedig nem farmert hordok. HM-be néztem a neten kismama nadrágot, de nem tudom, hogyx merjek-e rendelni onnan ...

2017. dec. 28. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 1 db kismamanadrágom van, a lányomat december elején szültem anno, így az elején még elvoltam bő rövidnadrágokba, mikor bejött a tél, akkor meg ezt a nadrágot váltogattam más olyan nadrággal aminek a gombolós részét hajgumival toldottam ki. Nem volt szexi így, de felső alatt úgysem látszik és sok pénzt megspóroltam ezzel.


Most a 26. hétben járok a 2. babával, egyenlőre még rámjönnek a régi nadrágjaim közül a bővebb, nyúlósabb darabok.

2017. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem volt kismamaruhám.

Nem gomboltam be a gombos nadrágokat, ennyi elég volt a végén

2017. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15.héttől hordtam
2017. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!