Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki egyszer...

Van itt olyan, aki egyszer sem volt rosszúl az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Úgy értem; se émelygés se hányás...

Valahogy a terhességet mindig a rosszullétekkel azonosítják, én meg 'várom', hogy engem is elér -mert mindenhol azt sugallják, hogy ez a normális- és semmi. A 7-8. héten volt el-elvétve egy pár perces émelygés; de már ez sincs, és ez is max. 3-4x fordult elő.

Ez a tény félelmet kelt bennem, hogy valami nem úgy megy nálunk, ahogy 'kéne'.

Jól esne, ha írnának olyanok, akiknél ugyanígy van/ volt.


2017. dec. 14. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt.
2017. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát nálam sincsenek túlzásba véve a rosszullétek...:) Meg is lepődtem. :D Pedig nekem alapból érzékenyebb,kényesebb a hasam. Hát puffadni szoktam, volt, hogy öklendeztem reggel, 1-2x hányás volt, meg volt, hogy nem kívántam semmit. Most két napja csak puffadás, meg néha fáj a hasam, ennyi.


7+2 hetes kismama

2017. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es voltam, bocsi elnéztem,akkor lehet annyira nem lesz hasznos a válaszom. :(
2017. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen terhes tünetem nem volt. Illetve annyi, hogy az elején jobban aludtam.
2017. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyik terhesség alatt sem voltam rosszul, csak nem menstruáltam. A 3. trimeszterben jött a rettentő gyomorsav, ennyi
2017. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki.Nekem az első terhességemnél volt egy kis enyhe rosszullétecske.Aztàn most a màsodikkal megtudtam mi az az igazi terhességi rosszullét....Hàt,nem kívánom senkinek.
2017. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél semmi nem volt. Második terhességemnél 12. héten egyszer hánytam reggel, pedig harmas ikrekkel vagyok terhes. Nyugi, semmit nem jelent.
2017. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt különösebb problémám. Egyszer, egy nap olyan szinten fáradt voltam, munkatársak is megjegyezték, hogy elég szarul nézek ki. Rosszul nem éreztem magam, de legszívesebben feküdtem volna egész nap. Csak a terhesség vége felé lett egy kis savam. Közben tényleg csak pár olyan nap volt, hogy kicsit rosszabb volt a közérzetem. Rajtam inkább a fáradtság szokott eluralkodni.
2017. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam rosszul a 41 hét alatt. :)
2017. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jelen. 1x sem voltam rosszul. Sot, nagyon konnyu terhessegem volt vegig.
2017. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!