Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem láttuk a babám arcát,...

Még nem láttuk a babám arcát, csak az orvos egyszer a 20hetes uhn?

Figyelt kérdés

Nem mondta h nyulszaja lenne vagy vmilye ne lenne meg de belegondoltam mivan ha nemtudták sosem rendesen megnézni és emiatt majd kellemetlen látvány ér minket és baja van?? Volt olyan akinek 95% ban uhkon a hátát mutatta a baba?

Mienk faros is szval a nemét se tudjuk.

Most harántban van , ha igy marad még 2 hetig akkor talán megtudjuk.

27hkm


2017. dec. 18. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondták volna vagy rajta lenne ha valami hiányoza

Ha nyúl szája van meg megműtik és kész

(lányom csoporttársának is az volt, nem tűnik nagyobb 'sérülésnek' mintha elesett volna és szétvágta volna a száját)

2017. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Biztos látták többször is. Gondolj arra, hogy nézték az orrcsontot is a 12. heti uh-on.
2017. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van köszi😶
2017. dec. 18. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam végig a méhlepénybe fúrta a fejét. Semmi nem látszott. A 12. Uh 3 óra alatt sikerült, mire le tudta mérni az orrát. Szóval ő rendesen helyezkedett de az arcát csak születése után láttuk. Hibátlan pofija van, szóval szerintem te se pánikolj rá.
2017. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

("kellemetlen látvány ér"

Hát egy éppen akkor született baba ezek nélkül sem kellemes látvány 😅

Csupa dzsuva, vér, fel van dagadva az arca, lehet, hogy még meg is van nyúlva a feje, lila, ordít - szerencsére az én gyerekeimen alig volt magzatmáz, de így is elég undik voltak ilyen szempontból.. 😅


Lehet, hogy ott majd jajj de gyönyörűnek látod a rózsaszín ködön át, de ha egy fél év után megnézed a képeit majd meglepődsz a valóságon 😃

#1)

2017. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!