Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés művi befejezés nélkül?

Vetélés művi befejezés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem fejlődött a baba, papírforma szerint a 9.hétben vagyok. Magától elindult a vetélés, a hcg szint alaposan visszaesett.

Kérdésem: aki hasonlóan járt, nektek milyen volt a vérzés?

Azt mondta az orvos, h mensiszerű "darabos" lehet, de ha nagyobb darabos az baj. A nyálkahártya 17mm vastag nálam.

Ma ahogy hazaértem az orvostól,egy kb 200asnyi darab sztem nyálkahártya távozott (nem vér rög volt, hanem olyan fehéres szerű).

Nektek volt ilyen?

Kell aggódnom?

Vagy ez normális kiürülési folyamat része?

Olyan tanácstalan és elkeseredett vagyok...


Nagyon köszönöm ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat!



2017. dec. 29. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1-2#es vagyok, asszem írtam :) 42 napra jott meg ujra.

Es 8 napig vereztem. Hőt vezettem ami szerint mar akkor volt ovulacio csak a 21.napon

Kovetkezo ciklusban felidonel uh ra mentem. Es repedestol utrogestant kaptam.:)

2017. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#1-#2-bocsánat,figyelmetlen voltam, már látom,h írtad!Köszönöm, kicsit derűsebben látom a dolgokat!

Gratulálok,akiknek azóta sikerült a baba!Jó terhességet és boldog babázást kívánok! :)

2017. dec. 29. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!