Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől következhet be a koraszü...

Mitől következhet be a koraszülés? Nektek mitől következett be a koraszülés? (Akinek koraszülött lett a babája)

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem derült ki az oka.
2017. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Lehet genetika, lehet fertőzés mint példáulister Liszterózis amit a felvágottól, sonkától, májkrémtől lehet kapni a magyar anyukák úgy eszik terhességkor mintha normális lenne, mikpr külföldön szigorúan tiltott. Ez nagyon sokszor koraszülést okoz.

Értelemszerűen az anya életmódja ha az cigizik vagy alkoholt iszik.

2017. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Méhnyak elégetelenség.
2017. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden gyermekem kora baba! Az okát nem tudni, csak beindultak a szülések. Én is koraszülött voltam. Lehet örökletes. Tesóm is korábban jött, de ő pont nem lett koraszülött.
2017. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Aggodalom és idegesség plusz a ki be járkálás a melegről a hidegre. Nekem ez indította be.
2017. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hellp szindróma miatt 33. héten sürgősségi császárral vették ki a babámat.
2017. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem derült ki, hogy mitől kezdett szivárogni a magzatvíz.
2017. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A koraszülés okait csak kevés esetben lehet határozottan megallapitani, többnyire nem derül ki. Nálam se derült ki, persze lehet tippelni erre-arra. Fiammal 35. Het vegen indult be ugy hogy elfolyott a magzatviz. Amugy az egesz terhesseg alatt sokat kemenyedtem es ezert sokat is pihentem. Eddig birtuk. Vizsgaltak, nem fertözes okozta. Aztán masodik terhessegnel 2-szer bevéreztem a masodik trimben, elmultak viszont folyamatosan kemenyedett a hasam. Nem tudtam pihenni mert otthon voltam a fiammal. Meg emeleten lakunk es ahanyszor lepcsoznom kellett nagyon bekemenyedett a hasam. Hiaba szedtem a magneziumot egyszer csak folytonossa valtak a kemenyedesrk de mire bertem 3 centire nyitva voltam es igy 28. Hetre megszuletett (ma ma egeszseges). A dokik nem tudjak mitol volt de egy dokit kerdezgettem es aki meg se vizsgalt hasrautes szeruen annyit mondott talan mehszaj-elegtelenseg. De ez is csak tipp. Ugyhogy passz ez sose fog kiderulni. Akik toxemiasok azoknal se tudni mi okozza a toxemiat, miert reagal igy a test az egyik terheasegnel mig a masiknal semmi gond..
2018. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!