Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen világos szinű...

37 hetesen világos szinű széklet mitől?

Figyelt kérdés
Múltheti vérkepembe magas volt a tiglicerid és alk.foszfát rettegek hogy nagy a baj ☹pár napja nagyon világos a székletem
2017. dec. 30. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hetes vagyok.. Nekem is.. Szerintem sok tésztát( süteményt) ettem
2017. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet epepangás, a májfunkció is utal erre. Viszketsz is? Gondolom a vérképed már látta orvos.
2017. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen látták korházban mert akkor kezdtem viszketni már enyhült az . Ott azt mondták lehet epétől de ennyi én csak attól félek nem e hellp szindroma ?!:(
2017. dec. 30. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy! Próbálj megnyugodni, tudom ez nem az első kérdésed. Hellp szindrómánál az értékek is mások, alacsony trombocita szám pl. A terhességi epepangás teljesen más. Nekem egyik se volt, de rejtélyes körülmények között 2x-es ill 3x-os lett 2 májenzim értékem, az is magától rendeződött.
2017. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ohh...szóbal ez nem az átlagos világosabb széklet.. Okvastam már én is a kérdéseid..

1.

2017. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Remélem akkor tényleg nem az :( :))
2017. dec. 30. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké ez már a sokadik kérdésed.... még mindig kutya bajod, csak egy kis epepangás... miért kell ennyiszer és ennyiképpen megkérdezni?


Nem fogsz meghalni, a babádnak sem lesz baja. Tessék megnyugodni és örülni a terhességednek. Mindneki próbált megnyugtatni itt, de te még mindig kérdezel és kérdezel és semmit nem jelent neked, hogy mi itt szépen leírjuk, hogy semmi bajod nincs.

2017. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!