Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhesen mennyire ártalmas...

Koraterhesen mennyire ártalmas az alkoholivás?

Figyelt kérdés
Mivel itt a szilveszter.Már bò egy hete késik.Tesztet még nem vettem.De ha tényleg terhes vagyok akkor kb 5 hetes lehetek.Mennyire ártalmas ha ma többet iszok.Cigizni is szoktam.
2017. dec. 31. 12:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
37%
Igaz, hogy néha alkalmi kóstolgatástól nem lesz baja, de akik azt gondolják, hogy azért nem, mert még nincs összeköttetés, feltennék egy kérdést... mi van az esemény utáni tablettával, hmm???? Ott sincs még "összeköttetés"! De mégegyszer mondom, egy pohárral koccinthat a kérdező és más is.
2017. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
85%
Most tényleg ennyire fontos piàlni meg cigizni?!Ne màr...Ez nagyon gàz ...
2017. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
A cigi nálam kiverte a biztosítókor de nagyon !!!! Hogy vagy képes cigizni úgy,hogy valószínűleg egy baba ni a pocakodban???? Az ívás is borzasztó!!!! Más lenne ha éjfélkor koccintanak egy korty pezsgővel (igaz nekem az sem fér bele) de te már ittál ma és akarsz is még. Remélem nem vagy terhes . Egy ilyen nőnek nem való gyerek. Érnie kell az agyadnak. Nem szoktam ilyen kemény lenni ,De nekem a terhesség alatti cigizésre nincs mentség. Én is kismama vagyok és ásványvízzel fogok ma koccintani. 2 gyerekem van már,egyik terhesség alatt sem jutott volna eszembe alkoholt inni.
2017. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
8%

Lehet leszólni.. Nekem a doki javasolta, hogy heti 1-2 pohár bort igyak, ha görcsölgetek,( meddőségiben is dolgozik)


A pezsgő az ugye habzó bor..és én nem iszom annyit sem, hiszen hál istennek nem görcsölök


12-kor megiszom 1 dl-t az 3-4 óra múlva a vérben sincs benne, nemhogy a befolyása alatt legyen az ember..


De persze tisztában kell(ene) lenni az emberi test működésével.....

2017. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
85%

“A pezsgő az ugye habzó bor..”


Ja, a mentás forrócsoki por meg növény és egészséges, nem? Attól az még alkohol, akárhogy csûröd-csavarod.

2017. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
62%

24-essel ért egyet a nőgyógyászom, aki elég elismert a szakmájában. A vörösbor nagyritkán 1 fél decivel semmit nem okoz az égvilágon, ezt mondta szó szerint.

Aki mindent túlparáz azt is megértem, de felesleges.


A cigi azonban tényleg káros!!

2017. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
82%

Az alkohol méreg az idegrendszer és a máj számára bármilyen mennyiségben, aki nem lőtte az orvosi diplomáját, az tudja. A borban vannak jó kis antioxidánsok, és az valamennyire ellensúlyozza a káros hatásokat, ettől még egy kismama találjon más relaxációs módszereket (akkor is, ha a nőgyógyásza lazábban kezeli a tényeket). Vannak anyák, akik kábszi meg alkohol mellett is full egészséges gyereket szül...


Amúgy te már 5-6 hetes terhes körül vagy, már van primitív méhlepény és köldökzsinór, ennek fényében dönts és nyugtasd magadat. De ha ennyire nem bírod magad uralni, akkor még időben vagy és vissza tudod csinálni az ilyen botlásokat.

2017. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%
Anyám. Ha te így is ugy is leszarod már most a gyerekedet mi a lof.szt kérdezhgetsz itt. Menj. Idd segg részegre magad. Kutyát nem érdekli mit csinálsz. Drogozz is...az egészséges....ilyen nőket a női nem megszégyenítői.....
2017. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
85%
Ez durva..pont hogy koraterhesen az első trimeszterben kell a legjobban odafigyelni, mert ekkor kezdenek fejlődni a baba alap szervei, a köldökzsinór, a méhlepény stb. Ilyenkor nagyon kell vigyáznia magára egy kismamának, mert a vetélésnek is az első trimeszterben van a legnagyobb esélye. Ha fent áll a valószínűsége hogy terhes vagy, éjfélkor koccints egy pohár pezsgővel, de a nagy piálást és a cigit hanyagolnod kellene! Szerintem nem történik katasztrófa ha nem te leszel ma a bulihercegnő..!! Döntsd el, hogy mi fontosabb, a babád, vagy az alkohol és a buli! De remélem hónapok múlva nem jössz ide kérdezni, hogy baj van a babával és reméled nem azért mert szilveszterkor szanaszét ittad az agyad és elszívtál 2 doboz cigit, meg hajnalig bohóckodtál valahol terhesen!! BÚÉK NEKED!!!
2017. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon átlátszó és szánalmas amit csinâlsz.


Azzal, hogy szándékosan nem teszteltél, magadat próbálod felmenteni a felelôsség alól, mert hát te még nem tudtad, hogy tehes vagy, amikor leittad magad, ugye.


Aztán majd ha bebizonyosodik a terhességed, és azon stresszelsz, hogy mennyi kárt okoztál a gyerekednek, gondolj erre a napra. Csak meg ne kérdezd itt, h lett-e baja a gyerekednek.

2017. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!