Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek a negatív terhességi...

Félek a negatív terhességi teszttől! Már annyiszor csalódtam! Most végre van esély hogy baba de nem merek tezstelni. Ezt hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Már késik egy hete.Tesztelnem kéne mert nagy eséllyel terhes vagyok.Minden adott volt hozzá ebben a hónapban.Nem is izgatott a téma elég szr hónapon vagyunk túl.Nem néztem naptárat.Nem érdekelt a babatéma.Teljesen elengedtem lefoglaltak a mindennapok.Erre még sose késett enyitt mint most..pedig nem néztem napokat azt se tudom mikor volt pontosan ovum...mégis most a jelek arra utalnak terhes vagyok..de annyira félek a tesztektől ..régebben annyit teszteltem nemvárt előtt és annyi pénzt kidobtam az ablakon negativ tesztekre...már tesztelnem kéne de nem merek..félek hogy negatív lesz és megint meglátom 210-es pulzus mellett azt a szros egy csíkot a teszten és összetörik minden álmom..
2018. jan. 1. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen, le lehet.
2018. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha akarod.
2018. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor dédelgesd az álmot még egy darabig. Úgy jobb lesz???
2018. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Alapból úgy ülj le higy negatív lesz. Aztán ha mégse akkor lehet őrülni. En 4 éve várom a 2 csikot. Nem jön. En mar ezt csinalom egy ideje miután több agyverzesen túl vagyok...
2018. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt ugye tudod, hogy nem a két csíkos teszttől leszel terhes? Nem múlik rajta semmi, ha csinálsz egyet. Mindenképp ki fog derülni, hogy sikerült-e.
2018. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Tudom min mész keresztül, de én mindig annyira akartam a babát, hogy nem érdekelt semmi, mindig teszteltem. Hiába volt csalódás minden hónapban reménykedtem. Eszembe se jutott volna csalódás miatt nem tesztelni. Akkor is teszteltem mikor tudtam szinte esélytelen. Tudtam, hogy csalódhatok, de azt is, hogy egyszer bizony ott lesz az a két csík és minden jól fog menni.



7évig vártunk 7 év minden hónapja csalódás volt, és közben egyszer ikerterhességem is volt. Korán elmentek. Pont akkor nem tesztelnél amikor még jelei is vannak? :D Ne légy buta.. ne dugd a fejed a homokba. Ha meg pozitív egy hét múlva meg menni kellene a dokihoz. Szedd össze magad és hajrá. Erős példa, de majd a vizsgálatokra se mész el, mert félsz? Így nem fogod élvezni az állapotod.


Hajrá, ügyesen, vár rád egy boldog új év :) Hidd el és bízz benne, hogy már ott van veletek a pici új élet.


Mindig minden hónapban pozitívan kell hozzáállni. Most is. Főleg most. Hajrá!

2018. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Na, +? 😊

Valaki már írta, hogy nem a teszten múlik a terhesség.

2018. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Én csak sok erőt kívánok!Illetve, ha rászánod magad a tesztelésre írd meg, hogy mi lett az eredmény.Mert ha pozitív akkor osztozunk az örömödben, ha pedig mégis negatív lenne, akkor itt kiadhatod magadból a bánatodat és a csalódottságodat.Szorízok!
2018. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Látod, ezért nem érdemes időnap előtt tesztelni. Ha csak akkor teszteltél volna mindig, amikor késett volna a vérzésed, akkor most nem lennél ennyire stresszbe. Amúgy ha terhes vagy, akkor terhes vagy. Ezen a tényen a teszt nem fog változtatni. Viszont az csak úgy fog kiderülni, hogy ha csinálsz tesztet, vagy elmész orvoshoz.

Viszont ha nem vagy terhes, akkor a teszt is negatív lesz. Ezt meg el kell tudni fogadni és talán kevésbé rágörcsölni. Mi is szerettünk volna babát, de soha nem stresszeltem ezen. Ha megjött, hát megjött, csalódott voltam, de úgy voltam vele, majd a következő hónapban. Aztán eltelt jó néhány hónap és egyszer csak nem jött meg a vérzésem. Vártam pár napot, teszteltem, ami pozitív lett. Életem első terhességi tesztje volt. Kibírtam kb. 1 hetet, mire egyáltalán tesztet csináltam. És nem stresszeltem rá, abszolút nem tartottam az eredménytől. Neked is ezt tanácsolom. Ne görcsölj rá. Ha késik, tesztelj. Ennyi.

2018. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

6 év után az esélytelenek nyugalmával csináltam meg a tesztemet. Rutinszerűen dobtam volna ki, szinte rá se néztem, aztán ahogy csomagoltam be a wc papírba, a szemem sarkából megláttam a 2. csíkot. :D Még jó, h nem dobtam ki. :D :D


Ne add fel, remény mindig van! :)

2018. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!