Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek a negatív terhességi...

Félek a negatív terhességi teszttől! Már annyiszor csalódtam! Most végre van esély hogy baba de nem merek tezstelni. Ezt hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Már késik egy hete.Tesztelnem kéne mert nagy eséllyel terhes vagyok.Minden adott volt hozzá ebben a hónapban.Nem is izgatott a téma elég szr hónapon vagyunk túl.Nem néztem naptárat.Nem érdekelt a babatéma.Teljesen elengedtem lefoglaltak a mindennapok.Erre még sose késett enyitt mint most..pedig nem néztem napokat azt se tudom mikor volt pontosan ovum...mégis most a jelek arra utalnak terhes vagyok..de annyira félek a tesztektől ..régebben annyit teszteltem nemvárt előtt és annyi pénzt kidobtam az ablakon negativ tesztekre...már tesztelnem kéne de nem merek..félek hogy negatív lesz és megint meglátom 210-es pulzus mellett azt a szros egy csíkot a teszten és összetörik minden álmom..
2018. jan. 1. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy pont most sikerült, mert elengedted a témát. Ha már késik egy hete, csináld meg, drukkolok, hogy pozitív legyen. :)
2018. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és tesztelj! Bármi is lesz az eredmény el kell fogadnod. Majd írd meg mi lett.
2018. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
Na, ès most jobb, hogy homokba dugod a fejed??
2018. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tesztelj!

Mindenki drukkol neked 😊

2018. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na teszteltél??? Drukkkkkk!!! :)
2018. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha terhes vagy, óriási ostobaság, amit csinálsz, de te tudod!

Ezèrt nem kell agyba-főbe gyártani a teszteket. Mikor meg kène, akkor meg itt remegsz, hogy jaj!

Mindegy, azért szülèsre remèljük èszbe kapsz!

2018. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha annyira elengedted volna a témát, akkor most nem félnél. Én azért drukkolok, hogy + legyen.
2018. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jaj ne már kérdező!Írj már valamit, hogy mi volt.Mindenki izgul érted!😊
2018. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gondolom negatív a tesztje vagy megjött neki, azèrt nem ír!
2018. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!