Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok. Enyhe...

5hetes terhes vagyok. Enyhe világosbarna folyásom van. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Pár napja vizsgált meg a nőgyógyász és azóta barna folyásom van.A hasam alja és gyomrom is görcsöl szinte egész nap.Nem erősen csak gyengén.Nem sokára megyek másik orvoshoz mert ez a dr.nő nem volt túl segítőkész.Nem nagyon válaszolt semmire.Volt valaki így?Még azt sem nagyon értem hogy november óta nem volt normális menstruációm.Novemberben is csak barnázás volt(elég erős sötét színű)és most decemberben is.Még is csak 5 hetesnek mondta a babyt.Elvileg az Uh nem téved.Véleményekre lennék kíváncsi.
2017. dec. 29. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen nem látszik még sok minden. A barnázás nem jelent jót sajnos:(
2017. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem jó jel. Kérj progeszteron pótlást. Nekem is így kezdődött mint neked, missed ab lett sajnos.
2017. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leher, hogy 5 hetesen leállt a fejlődésben. Mielőbb orvoshoz mennék újra.
2017. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal menj a kórházba! Nem biztos, hogy gond van, de valószínűleg hormonpótlásra van szükséged. Nekem is ez volt 5 hetesen, kaptam hormonpótlást, 3 napig kórházi megfigyelés alatt voltam, de szerencsére minden rendben volt.

Remélem nálad is minden rendben lesz, de tényleg fordulj sürgősen orvoshoz!

2017. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam a 6-8. hét között, engem le se sz@rtak a terhesgondozóban mikor mondtam, nem adtak rá semmit.

Szerencsére megmaradt a baba.

2017. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!