Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőhöz ráérek jelentkezni...

A védőnőhöz ráérek jelentkezni a 12 hetes uh után?

Figyelt kérdés
3 gyermekem van. Mindháromnál úgy volt, hogy a 12 hetes genetikai uh-ról a kórházban adtak leletet, tehát nem kiskönyvbe írtak. Én inkább megvárnám az eredményét, és azután mennék védőnőhöz! Ez így rendben lesz szerintetek?
2018. jan. 2. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Mehetsz a 12. hét után, de azért előtte kérj időpontot, mert nagyon elfoglaltak, nehogy csak a 14 hétre legyen időpontja.
2018. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem azt mondták, hogy a 12. hetes UH-ra legyen kiskönyvem.
2018. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a 12 hetes uh-ra mentem, nem volt még kiskönyvem. A kórházból majdnem elzavartak, hogy mit gondolok én, hogy csak úgy besétálok a kórházba, ennyi erővel bárki bejöhetne. Pedig időpontra mentem és volt a nőgyógyászati vizsgálatról papírom, hogy terhes vagyok. Mégis nagyon bunkók voltak velem. Utána mentem a védőnőhöz és mondta, hogy igen, itt kérik a kiskönyvet már a 12 hetes uh-ra is.
2018. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor felhívom a védőnőt. De annyira nincs kedvem a találkozáshoz, hogy ááá.

Nálunk eddig tuti nem kértek a kórházban kiskönyvet, de félek, hogy változott.

2018. jan. 2. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
2014-ben voltam terhes.Már akkor úgy volt,hogy a 12. hét előtt fel kellett keresni a védőnőt a kiskönyv miatt.Ráadásul most már a kiskönyv a beutaló a vérvételekhez,és az első vérvétel a 12. heti uh előtt esedékes.
2018. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Tavaly októberben szültem! Nekem már a 8. héten jelentkezni kellett! Uh-ra és vérvételre csak kiskönyvvel mehettem!
2018. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem terület függő. Első gyerekkel 8 hetesen bekerültem a sürgősségire ( nem a terhességgel kapcsolatos probléma miatt). Mondtam, hogy terhes vagyok, és felháborodva közölték, hogy kellene kiskövnek lennie. Kb mintha gyerekgyilkos lettem volna, hogy nincs kiskönyv...

2 évvel később egy megyével arrébb voltam 7 hetesen uh-n, és 9 hetesen hívott vissza a nőgyógyász, hogy ha akkor is minden rendben, akkor azzal a lelettel mehetek maaaajd a védőnőhöz. Őt 3 hónapja szültem, de nem használtuk sose a kiskönyvet beutalónak.

2018. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!