Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességgel járó szagérzéke...

Pipacs mezo kérdése:

A terhességgel járó szagérzékenység szinte már elviselhetetlen, megkeseríti az életem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok. Annyira szagérzékeny vagyok, hogy szinte egész nap rosszul vagyok. Az albérletünk kicsit dohos, vizesedik és én egyszerűen folyamatosan rosszul vagyok, öklendezem, hányok ettől a szagtól. Normális ez, hogy ennyire rosszul érzem magam? Mit tehetnék, hogy elmúljon? Lassan már nem bírok egyszerűen aludni, főzni, meg egyszerűen bent lenni a lakásba. Szörnyű érzés...

#terhesség #szag #nedvesség #penész #szagtalanítás #szagérzéknység #dohos lakás
2018. jan. 2. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szagundort hormonok okozzák,tenni maximum annyit tudsz,hogy kiiktatod valahogy a szagokat,amik irritálnka.Viszont a vizesedéssel jó lesz valamit kezdeni,mert ha az van,akkor penész is könnyen lehet,az meg nem egészséges.
2018. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát igen sajnos már kezd is megjelenni, és szerinted mit lehetne tenni ellene? mert ugye csak albérlet, nagy munkálatokba nem tudunk és nem is érdemes kezdeni.
2018. jan. 2. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Használhattok penész elleni szereket,figyelni kell,hogy ne párásodjon a lakás,de ezek csak ideiglenes megoldások.A fő okot,azaz a vizesedést kellene megakadályozni.
2018. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kitartás, ahogy a hormonok változnak, valószínűleg ez is csökkeni fog.

De a lakásra mielőbb találjatok megoldást, mert a babának nagyon nem lesz jó egy ilyen levegőjű lakásba hazamenni :(

2018. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, hormonok.

Viszont a dohosodást meg kell oldani.

Gyakori szellőztetés pl. Milyen meleget tartasz odabent? 20-21 C°foknál jobban ne fűtsetek be. Ruhákat ne éjszajára teregesd ki, mert olyankor nem nagyon szokott az ember szellőztetni. Igazából próbálj huzatot csinálni. Én még antibakteriális Aromax spray-t használok. Lehet, hogy páramentesítőre is szükséged lenne.

De a legtöbb, amit tehetsz az alacsonyabb hőfok és a gyakori teljes ablakos/ajtós szellőztetés értsd nem bukóra, hanem totálba kinyitni, hogy legyen légcsere.

Penész ellen Savo mihamarabb!

2018. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen költözzetek el.
2018. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!