Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetes kismamák hogy vagytok?

9-10 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Jelenleg nem a legjobban, nem marad meg bennem semmi.:(

Semmit se kivánok alig van erőm kikelni az ágyból

Te hogy vagy?

2018. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ohhh...:( Jobbulást kívánok!! Hát én se sokkal jobban.:/ Ráadásul még dolgozom is, de nem tudom meddig, mert az állapotom nem mindig valami jó. :( Én szerencsére nem napi szinten hányok, csak hébe-hóba, inkább puffadni szoktam, fáradt vagyok ès szédülök. :( Most is szédülök a melóban, még jó, hogy ülő munkám van. Ha nem javul elmegyek táppénzre, de az a baj, hogy kb helyettesítés nincs, mert csak egy váltóm van.:/
2018. jan. 2. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.:)

Esetleg priviben folytatjuk?:)

2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! 9.hetig a faradsagon kivul nem volt semmi bajom, de utanna hanyinger, migren, rossz kozerzet egesz nap. Meg 4 napja tart de nagyon kivagyok mar tole. Minden jot Nektek!

27/N

2018. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! 9+6 napos vagyok, ideáig egyszer sem hánytam még. Nálunk a családban mindenki a 12.héten kezdte a hányást a 20-ig. Lehet nálam is így lesz és nem úszom meg. A derekam fáj nagyon, fejfájós vagyok, állandóan álmos, meg fájnak nagyon a melleim. ja és állandóan éhes :)
2018. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén 9+6 (méretek alapján), már elejétől fogva enyhe mellfeszülés, sok pisilés és állandóan farkas éhes vagyok. Nem volt még hányingerem/hányásom, csak enyhe émelygés néha. Meg fáradtabb, de nem vészes.
2018. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok szintén 9 hetes vagyok.

Borzalmasan sokat hányok , húst hagymát halat tésztát egyátalán nem birok enni, sőt ha meglátom rohanok a wcre :/

3.baba lesz, vam egy 3 éves fiam és egy 1,5 éves lányom.

2018. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek és nagyon boldog babavárást kívánok!🤗
2018. jan. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!