Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességed mikor...

A második terhességed mikor kezdett látszani?

Figyelt kérdés
Az elsőnél kb. a 16. hétig nem látszott,20 hetes terhes voltam, mikor közöltem a munkahelyemen, hogy babát várok, volt aki nem is hitte el. :-) Minden rendben volt egyébként.
2010. jún. 4. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. a 13. héten is jól látszódott. Most a 2. babával már volt, aki 8 hetesen észrevette, de mostanra (13. hét) akkora a hasam, hogy sokan félidősnek néznek.
2010. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb a hasam,mint az elsőnél volt,hamarabb kezdett látszani.Azthiszem ugy a harmadik hónap végétől már eléggé látszott,az elsőnél csak az 5ik után.
2010. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első nekem is elég sokára látszott csak, úgy a 20. hét környékén lett egyértelmű. A 2.al volt aki már a 8. héten rákérdezett, de a 11. héttől teljesen egyértelmű volt


( [link] -Ilyen volt a 11. héten. Mivel nem is akartam titkolni, szívesen hordtam szűkebb pólokat, nehogy azt higgyék, hogy csak jól meghíztam :D)

2010. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első babó nekem is viszonylag későn kezdett el látszani, a másodiknál kb 3-4 hetes lehettem, amikor a gyerekorvos megkérdezte, hogy jön- e a kistesó. Én bőszen rávágtam, hogy nem , hiszen még én sem tudtam róla!:) Most 22 hetes vagyok, és akkor a hasam, mint egy dinnye!:)
2010. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!