Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan visszatérő hüvelyi...

Állandóan visszatérő hüvelyi fertőzés, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már a terhesség előtt volt, de azóta is visszajön. (8 hetes vagyok most.)

2 orvos szerint sincs ott semmi, de én érzem az égető, viszkető érzést. Második alkalommal mentem vissza most, azt mondja, Candibene 200 megint... Hát most fogyott el, sz@rt se ért. Most tényleg, verjem az asztalt, hogy vegyenek le végre egy mintát, hogy kiderüljön, egyáltalán gomba, vagy bakteriális? Már a párommal is csak gumiban élünk nemi életet, de így is kiújul. És félek, hogy a babának nehogy baja legyen...



2018. jan. 3. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#2. Egyébként nekem még a teherbeesésem előtti ciklus végén kimutatták a Streptococcust. Kaptam rá 21 szemes antibiotikumot, olyat, amire a tenyésztés során érzékenynek mutatkozott; ezért is vett a 8. héten az orvosom kontroll leoltást, hiába voltam panaszmentes, és a kezelés ellenére újra kitenyészett. Most is kaptam 1 hétre AB-ot, de most nem 250, hanem 875mg-osat. Jövő héten újra csinál kontroll leoltást.
2018. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most rögtön nem tudok, de tervezem az orvosváltást.
2018. jan. 4. 13:51
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Azonnal keress másik orvost!!! Az én dokim is annyit mondott hogy ez normális le se szrta se leoltás se semmi és 25 hétre megindult a szülés :( ... 4 napot éltek a babáim...inkább feleslegesen parázzon be mindenki és váltson orvost mint úgy járjatok mint én :( ...
2018. febr. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!