Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+6hetesen harántban van a...

34+6hetesen harántban van a babánk?

Figyelt kérdés

Igy volt ez 29+5hetesen is.

Elotte végig faros volt.

Aki így volt, nektek megfordult? Lehet érezni, ha megfordul? Honnan veszem észre?

Próbaltam minden praktikát de csak harántfekves jott ossze

Lehet, h okkal nem fordul??


2018. jan. 4. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én praktikát nem próbálnék, biztos oka van. Egyik gyermekem 36 hetesen akart megfordulni, de a köldökzsinór elszorult. Sajnos így méhen belül meghalt.
2018. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell ijesztgetni a kérdezőt?!

Még megfordulhat a baba, ha meg nem, akkor császárral kiveszik, ne aggódj! Én 31 hetes vagyok és faros, majd meglátjuk, fordul-e vagy sem.

2018. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is harántfekvésben volt, nagyon féltem is, hogy nem fog befordulni, de úgy voltam vele, ha esetleg a nyakán van a köldökzsinór, akkor inkább maradjon úgy, mint hogy valami baj legyen. Négykézláb néztem a tv-t, hogy nagyobb legyen a hely neki, és kérleltem, ha tud, forduljon meg :) A nőgyógyászom ígérgette, hogy majd a 36. héten megnézi uh-n, aztán a 37.-en sem kerített rá sort. Végül 37+4-en elfolyt a magzatvizem. Az utolsó pillanatig meg voltam győződve róla, hogy nem fordult meg, de a bimanualis vizsgálaton érezte a koponyát, így meg tudott születni a babóm természetes úton. Mai napig nem tudom megmondani, mikor fordult meg. A hab a tortán, hogy tényleg a nyakán volt a köldökzsinór.
2018. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# sajalom , reszvetem.:(

De valoban nem jo h leirtad..:/


Mar nem is probalkozok azota,mert mondtak h biztosan oka van.

2018. jan. 4. 19:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonok minden valaszt :)

3# ez nem semmi :)

2018. jan. 4. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig faros volt (27. héten még tuti), aztán haránt, de a feje volt már lejjebb, úgy tűnt, megfordul (29. hét). Aztán a 36 hetes ultrahangon már megint csücsült, ráadásul a lábaival a feneke alatt. Ott nekem már mondták, hogy nem fog megfordulni, alig fér el (pici baba volt, de én is nagyon pici vagyok), kevés már a víz is. Hát, programcsászár, nem örültem, de nyilván a biztonság az első. Nem is fordult meg valóban, de én nem is próbáltam piszkálni, pont azért, mert a helyszűkén kívül más oka is lehet, hogy nem fordult be, nem biztos, hogy jó, ha belenyúlkálunk.
2018. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!